• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Cowmax

    Cultura

    După o perioadă de inactivitate la joc,la un coleg i-a dispărut 150 k de Cultură,îmi spune-ți vă rog care este cauza,sau cum poate rezolva problema.Vă mulțumesc.
  2. Cowmax

    B

    Bună Din luna Mai am această problemă la Turnir. Am Urs Polar niv 10,D 111 -a Distorsiune temporală niv.13 , plus Hrană pt. favoriți.Sunt foarte mulțumit căci din 6,25 ore intru la Turni.Felicitări !!!!! Dar adevărata problemă(sau,greșală...nu știu)este faptul că deși acum mai sunt ăncă 2...
  3. Cowmax

    Turnir.

    Am Clădirea D 111 -a "Distorsiune Temporală" la niv.6,o dată la 12 ore intru la Turnir cînd e. Dar acum...,efectiv mai sunt 1 zi și 11 ore pînă la terminarea Turnirului și eu nu mai pot participa la joc.De ce oare,se întîmplă așa ceva ???Nu mi se pare logic. E ceva,normal ???? Vă mulțumesc.
  4. Cowmax

    Joc...

    La Turnir ai două posibilități să treci mai departe:1.Negocieri și 2. Lupta. Unu-i coleg din echipa unde sunt eu,se confruntă cu problema următoare:de cîte ori vrea să lupte, îi intră doar Lupta Automată.Efectiv nu știe ce să facă,pt.a lua el deciziile luptei. Vă mulțumesc
  5. Cowmax

    Joc....

    E doar o părere,dar cred că dacă ar exista un Shopping,cu mai multe din evenimentele ale anului;cred că ar fi benefic pt.jucător.Și la 3 piese comandate,ai de ex.un "bonus" un teren,o clădire etc.Cîștigul e reciproc.Binențeles:Cercetarea și dezvoltarea "Clădirii",se vor face doar cînd se va...
  6. Cowmax

    Problemă

    Vă rog îmi spune-ți:cum se poate șterge,un mesaj scris de mine ???? Am da-t clic la Raportează și îmi dă două variante: 1.Mai multe,opțiuni 2.Editare Dar....la opțiuni,nu-mi dă nici o soluție...
  7. Cowmax

    Intrarea mea in competitie (sarcina 3)

    La mulți ani,Elvenar !!! -
  8. Cowmax

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Fiecare,clădire Are,splendoare și măreție Realmente-s,inedite Uimindu-ne,mereu La progresul,în cercetare Bulgării,de raze Un "Tezaur",ce se strînge Neprețuit,în vîrful Enigmaticului,turn Impresionant și din sprijinul Vecinilor,solidari Evoluînd...puțin,cîte puțin Ca la Creștini,bunătatea...
  9. Cowmax

    Cu respect...

    O zi minunată,să aveți Și-un sfîrșit de săptămînă,reconfortant O lună cu realizări și voie-bună Și-un sfîrșit de lună,mulțumitor O viață cu bucurii,la nesfîrșit Și-un nemărginit,Dar-Divin O mare de surprize,plăcute Și-un munte,de sănătate O mulțime,de Prietenii-Celeste Și-un nețărmuit,extaz Familiar
  10. Cowmax

    Elogiu....

    Loialitatea și prietenia A tuturor,participanților Minunați,la jocul Uimitor,în Echipă Literalmente ,sau Singuri Țipînd și Creatorilor Ineditului,joc Impecabil,cu respect Admirabil:La mulți ani !!!! Nețărmuite-n,bucuriile Ideilor,superbe Expansive,ce ne-n cîntă Lăuntric,profund Viețuind,în...
Sus