• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Da! E super asa!
  2. andras11

    Discuții Concurs - Crăciun 2018

    Ciao! Da. S-au terminat. Cele secventiale erau per total 100 de misiuni. Spor la adunat fulgi in continuare si la cele zilnice ramase. Andras
  3. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ciao! https://www.gamersgemsofknowledge.com/ Aici puteti vedea si mai multe detalii despre joc. ;)
  4. andras11

    Prezentare

    Ciao!
  5. andras11

    De la nasu' mare ,,smecherii'' pentru chat!

    Buna seara! Nu mai merg comenzile /who si /w... Exista altele noi? Merci, Andras
  6. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Multumesc frumos. Pana la urma am aflat! Andras
  7. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Buna ziua! Totusi doar atat? 3x3x50=450 Nu mi-e clar, sau sunt mai batut in cap. :rolleyes: Multumesc, Andras
  8. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Multumesc frumos, Andras
  9. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ciao! Ce ne trebuie acolo? Tot insigne ca si la hartile astea? Multumesc, Andras
  10. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ciao! As avea o intrebare de incepator. :) Cum se ajunge la punctajele de pe primele locuri la Aventuri? Toate traseele de pe cele trei harti adunate nu ajung la totalul lor. Multumesc, Andras
  11. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Imi asum riscul!!! :p;)
  12. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Ciao! Eu la fel...;) O zi faina la toata lumea!
  13. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Adevarul adevarat este, ca aventurile... au fost de ȘTERS am bagat la resurse de mi-a venit rau... pentru o nimica toata! Am facut-o din ambitie! Pentru antrenament! Data viitoare nu o sa particip daca vor fi premii asemanatoare! Am vazut de la inceput ca fratiile puternice nu au participat...
  14. andras11

    Prezentare

    Ciao!
  15. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    Va salut! Cine are potential si chef... este invitat sa ni se alature fratiei! Merci, Andras
  16. andras11

    Event Discuții - Crash și Strigoii

    Bună seara! Vă scriu în legătura cu acest "Event"... Crash și Strigoii! Mi se pare incorect față de jucătorii înrăiți (super activi și conștiincioși), care pierd nopțile... pe afurisitul ăsta de joc, se duc la lucru dimineața... cu "așchii" în ochi și nu au posibilitatea sau chiar nu le place...
  17. andras11

    Prezentare

    Ciao!
  18. andras11

    Feedback Discuții - Aventurile Frăției

    :):):);)
Sus