• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. ULISE

    Minuni

    Cred ca vor sa goleasca inventarul de cladiri cu noile costuri pentru up-grade-ul minunilor! Bineinteles combinat cu eterna "foame" dupa dimante!!! Cred ca o consecinta imediada va fi "uciderea: craftingului si anume strangi resurse dar nu le mai cheltui!
  2. ULISE

    FORUM

    Se pare ca traim ultimele zile ale Forumului actual! Viata merge inainte......
  3. ULISE

    Forum

    Din tot Forumul a mai ramas doar sectiunea off-topic!!!!
  4. ULISE

    Concursuri

    Am inteles ca de acum incolo concursurile vor fi doar pe discord. Imi puteti confirma. Multumesc!
  5. ULISE

    Intrare in Fratie

    Unde as putea sa vad data la care am intrat in Fratie? Multumesc!
  6. ULISE

    Cladiri pe diamante

    Acum se "ofera" cladiri de valoare doar pe diamante!!!!!!! Pe vremuri exista posibilitatea sa obtii astfel de cladiri si pe gratis la diverse evenimente, o tempora!
  7. ULISE

    Turla

    Nu mai este cazul Dar refresh-ul jocului merge foarte prost!
  8. ULISE

    Sezonul Bucuriei

    Bataie de joc la o misiune sapatamanala unde se cere sa indeplinesti 8 misiuni ale Evenimentului de primavara intr-o saptamana cand eu si poate si altii nu pot indeplini decat cate o singura misiune pe zi deoarece am avansat mai mult in eveniment!!!! Era mai simplu sa ni se ceara indeplinirea...
  9. ULISE

    Noul Sezon de Misiuni

    Nu deblocati premiile speciale deoarece nu este gratis ci se plateste cu diamante desi nu apare in mesaj!!!!!
  10. ULISE

    Eveniment curent

    Ce inseamna: "Exploreaza noi sate in timpul evenimentului vrajitorilor"? Multumesc! Am aflat: se refera la avansarea in eveniment prin cheltuirea de pergamente dintre cele obtinute in oras sau la misiuni. O mizerie deoarece te obliga s iti consumi o mutare pentru un premiu zilnic de "cacao"...
  11. ULISE

    Misiuni repetitive vs Misiuni zilnice si saptamanale

    Probabil ca se vor introduce si aici misiunile zilnice si saptamanale care vor inlocui actualele misiuni repetitive. Premiile noilor misiuni sunt mult mai slabe decat cele obtinute la actualele misiuni si necesita mai multa munca si resurse. Asta bine inteles daca nu bagati mana in buzunar ca sa...
  12. ULISE

    Bug-uri

    In alte jocuri pe care sunt activ cand apare un bug (mult mai rar decat aici) jucatorii primesc premii in compensatie pentru discomfortul creeat, iar aceste premii sunt atat substantiale cat si foarte utile in dezvoltarea ta in joc!!!!
  13. ULISE

    Bonus pentru cel mai recent eveniment

    Stiu ca o veche zicala romaneasc spune: Calul de dar nu se cvauta la dinti. Dar totusi pana acum bonusurile erau de 100, iar acum in plina inflatie bonusul este de 50!!!! Trebuie sa ma repet: mai zgarciti ca cei de la inno nu am vazut in peste 30 in care am jucat tot felul de jocuri!
  14. ULISE

    Premii la Aniversari!

    Desi ceea ce voi spune aici este o intrebare retorica (laq care totusi staff-ul poate raspunde daca doreste) o voi posta aici la Discutii Generala si nu la Intrebari si Solutii. Este totusi o intrebare dar nu va fi niciodata o solutie cel putin din punctul de vedere al celor de la inno! Si acum...
  15. ULISE

    Elvenar - aniversare 7 ani

    Cand vom primi cladirea Fantana Festiva?
  16. ULISE

    Unde jucati Elvenar?

    Intrebarea este unde se joaca mai mult Elvenar: 1. Calculator desktop; 2. Laptop; 3. Tableta; 4. Mobil; 5. Altele. Eu joc pe 1.
  17. ULISE

    Limbaj pe forum si in joc

    Regulamentul forumului impune ca in toate postarile facute sa fie folosit un limbaj civilizat ceea ce este foarte corect si normal. Ma intreb daca in mesajele private sunt permise invectivele si jignirile!? Si cum ar trebui procedat? bineinteles in afara de asterge mesajele respective fara a...
  18. ULISE

    Forum & Joc

    Cea mai buna noutate ever atat pe Forum cat si in Joc este: Marcheaza forumuri citite!
  19. ULISE

    elvenar

    Ce este de fapt elvenar: este un joc care are ca scop principal sa-ti construiesti un oras cat mai pe placul tau folosind la maxim (dupa posibilitati) toate facilitatile jocului. Pentru a avea acces la aceste facilitati trbuie sa muncesti din greu "cheltuind" timp, bani si sanatate. In plus mai...
  20. ULISE

    Black Friday Special

    Dupa cum am mai scris eu am jucat si joc foarte multe jocuri. Printre aceste jocuri (in marea lor majoritate de tip browser) inca se mai numara si Elvenar. Este stiut ca politica acestor jocuri de tip "gratis" pe browser este de a te atrage in joc si ulterior sa te "momeasca" cu diverse avantaje...
Sus