• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Rezultate căutare

  1. Ajutor colegi

    Se pare ca alt bug, de data asta unul nasol si sper sa fie remediat cat mai repede. Atunci cand treci pe la colegi, nu primesc rasplata. Nu stiu sigur daca e dupa update sau e din cauza ca am facut primaria la lvl 16. Ieri nu au fost probleme, Daca apare cand trec pe la colegi ca primesc...
  2. Nokki

    1. 2. Unelte simple. 3. 60 de oferte. 4. 10 secunde.
  3. Bug harta

    Dupa fiecare lupta jocul imi ramane blocat asa si trebuie sa dau refresh. Se mai intampla si cand vizitez pe cineva si vreau sa ii vad pozitia pe harta. Deci in ambele situatii ar trebui sa ajung pe harta, dar ramane blocat incarcat pana acolo. Pana acum nu am avut problema asta.
  4. Mesaje

    E un bug nou, probabil deja se stie de el, dar beta nu e pentru a remedia bugurile inainte de a se face update mai departe? Nu am nici un mesaj, intru la cecetari, si cand revin toate mesajele le arata ca necititi, plus notificari. :)
  5. Minuni

    Dupa cum se vede in print, colegul este uman, dar are in oras manastirea de la elfi. Se pare ca apare in orice oras, minunea care o am eu construita in oras. Daca cineva este uman si are cladirea lui construita acolo, apar ambele, cladirea de la elfi pe care o am eu fiind in spate. O sa vin mai...
  6. Misiune

    Ieri seara inainte de a ma pune sa dorm am lasat asa. Am zis ca daca tot termin de facut locuinta, sa fac si misiunea :) Dar a doua zi cand m-am trezit, misiunea nu era facuta, cu toate ca modernizarea era gata. In stanga cazarmei se vede si locuinta modernizata. Nu a fost prima data...
  7. Modernizari

    Se pare ca problema dupa modernizare inca mai este. Am terminat de modernizat cladirea si nu apare in oras. Se vede doar monezile deasupra. Dupa refresh apare :)
  8. Concurs

    Au vazut si altii noile conturi cu punctaj 0 pe joc care au aparut si voteaza numele Nidavellir sau doar eu le-am vazut? Foarte frumos din partea jucatorului care se pare ca a ales sa castige pe aceasta cale :)
  9. Fragmente sparte.

    Si buna ziua din nou :) Nu am poze in legatura cu asta, dar am auzit de la doi colegi, amandoi umani, ca sparturile fragmentelor le au separat la fiecare cladire, nu le au ca mine impreuna. Precizez ca la cumpararea unei rune cu diamante, sparturile au disparut din ambele locuri, din pretul...
  10. Lupte

    Buna ziua. Nu stiu daca se stie despre asta sau nu. Pe trupele inamice arata ca s-a dat cu vraja vrajitoarelor pe ele. Dar jos in bara nu arata asta dupa ce trece runda. Si nu am gasit niciunde cat tine vraja vrajitoarelor, pentru ca pe trupe o arata activa tot timpul, chiar daca ea nu mai are...
  11. Tutoriale

    Ma gandesc sa fac cateva tutoriale cu modernizarile cladirilor, sa stie si jucatorii mai noi cata populatie primeste la o casa cand o modernizeaza, cate provizii ii face un atelier, etc... bineinteles cu imagini, gen ... http://prntscr.com/8n9t96 ce parere aveti, si daca poate sa ma...
Sus