• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Reina Del Mar

  1. Reina Del Mar

    Bara/fragmente de runa

    De acord, daca nu pot mari nivelul de acumulare cel putin sa introduca retete la crafting unde sa le putem folosi.
  2. Reina Del Mar

    Event Discuții - Zodiacul de toamnă 2023

    Ca de obicei, grafica este senzationala. Loading screen-ul e absolut superb. Daca e ceva la care jocul acesta exceleaza in mod constant, e clar design-ul. Acum, despre event in sine: Tinlug e o cladire foarte buna. Compenseaza cumva costurile crescute ale CC la craft (trebuie ''hranit...
  3. Reina Del Mar

    Ads in joc

    Hello, sunt vesti despre introducerea camerei hobby? Poti intreba, Elmer? Mi se pare complet unfair ca am avut eventul aventurile fratiei si doar unii jucatori au putut beneficia de cei 20% spor de monede la acest event.
  4. Reina Del Mar

    Buton cautare inventar

    Aha, asta e o veste buna. Intru extrem de rar pe mobil si nici macar nu am observat ca exista. Clar avem nevoie de ea si pe browser, scuteste timp.
  5. Reina Del Mar

    Feedback Discuții versiuni de joc

    Chestia asta cu conturile suport nu prea o inteleg. Pe beta (si evident, pe alte servere) sunt foarte multi jucatori care au cont de om si cont de elf. De ce? Pentru ca vor sa experimenteze ambele rase. Si nu ii acuza nimeni ca sunt conturi suport, ambele conturi (sau cate si-or face) sunt...
  6. Reina Del Mar

    Feedback Discuții versiuni de joc

    Cred ca sunt multi jucatori vechi care au acumulat multe artefacte in toti acesti ani - de phoenix sau urs (ma rog, ele fiind cele mai bune cladiri de pana acum pentru cei care lupta). Si probabil nefiind posibila a doua baza pentru aceste cladiri la craft, unii au cerut o utilitate pentru...
  7. Reina Del Mar

    Feedback Discuții versiuni de joc

    Deci, noua reteta de hrana cere urmatoarele: - 1 artefact phoenix = 3 planuri + 10000 fragmente de vraja - 2500 fragmente de vraja Obtinem 3 bucati hrana si 20 viziune iluzorie. Cost total: 3 planuri (sau 900 diamante) si 12.500 fragmente de vraja. Enorm! Chiar si presupunand ca avem...
  8. Reina Del Mar

    Buton cautare inventar

    Hello, Cred ca ar fi foarte util un buton de cautare in inventar - sectiunea invocari. Am pierde mai putin timp cautand o anumita cladire prin paginile inventarului. Multumesc
  9. Reina Del Mar

    Feedback Discuții versiuni de joc

    Elmer, multumesc pentru raspuns, insa nu e ok, poti intreba te rog care e motivul pentru aceasta schimbare? Scuze ca insist, insa micile schimbari ''cosmetice'' neanuntate pot duce la greseli din neatentie care duc la tickete catre support = mai multa bataie de cap pentru voi :), etc. Chiar nu...
  10. Reina Del Mar

    Feedback Discuții versiuni de joc

    Artefacte phoenix si urs pentru hrana? Au cerut jucatorii sa le foloseasca la craft pentru hrana? Suna ca o gluma de 1 Aprilie. Un artefact costa 3 planuri + 10k vraji. Care e ponderea acestei retete in totalul de retete pentru hrana, ne poti spune? Ce inseamna cantitate relevanta, ca tot o (1)...
  11. Reina Del Mar

    Feedback Discuții - Legenda valloriană

    Ai perfecta dreptate, a fost unul dintre motivele pentru care m-am lasat de joc acum cativa ani. Actiunile repetitive fara un progres decent in timp = moartea entuziasmului. Asta e ceva ce in mod cert ar trebui comunicat ca feedback catre INNO. Eventurile sunt din ce in ce mai putin interesante...
  12. Reina Del Mar

    Feedback Discuții - Legenda valloriană

    Wow, enorm. Pare foarte descurajant capitolul, mai am o gramada pana ajung la el dar deja nu ma mai tenteaza sa avansez repede; uneori ma intreb daca dezvoltatorii joaca vreodata acest joc.
  13. Reina Del Mar

    Feedback Discuții versiuni de joc

    Strazile raselor oaspete de la cap 6 -8 nu mai solicita bunuri produse in portalul raselor respective. Nu apare nici o documentare referitor la asta, mai sunt si alte surprize :)? Asta cel putin e una placuta pentru multi jucatori, ar fi fost dragut si util sa fie anuntata.
  14. Reina Del Mar

    Orcii

    Info de pe wiki: “Modernizare mărime divizie”: În meniul de cercetare poți debloca mai multe “Modernizare mărime divizie”, fiecare crescând mărimea diviziei tale cu de 3x numărul tehnologiei.
  15. Reina Del Mar

    Event Discuții - Aqua Splendor 2023

    Da, cladirile par bunicele pentru cei de la capitolele de inceput sau pentru cei care negociaza la lupte. In ultima vreme nu prea vad cladiri event pentru cei care in turnir/turla folosesc un mix (negociere/lupta) sau full lupta. Ce ne trebuie - chiar si pentru diversitate, dar asta e pe...
Sus