• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Orco

  1. Orco

    Provincii cucerite

    952
  2. Orco

    Concurs 8 ani în Elvenar

    Am intrat în lumea magică a jocului Elvenar de la începuturi. Îmi aduc aminte că mă uitam la snooker pe Eurosport când, într-o pauză de publicitate, am văzut o reclamă și am zis să-l încerc. Și uite că în acea perioadă apărea și prima rasă, "Gnomi". A fost o plăcere să-i descopăr. Am intrat...
  3. Orco

    Concurs Ospățul Maestrului Panda roșu

    Dovleci - Campul de cereale Ceai purpuriu - Ceainaria Ciuperca rezistentei - Ferma de ciuperci Plante - Agricultura Supa priceperii - Ferma Piticilor
  4. Orco

    Este bug sau nu ?

    Trebuie sa mai cresti cultura sa ajungi la al 3-lea soare.Efectul de la vraja nu se ia in calcul.
  5. Orco

    Concurs Mică aripioară norocoasă - Concurs de printscreen-uri

    Glorie celor sprinteni, imi place idea cu productia aleatorie totusi sansa la 50 de pc ar putea fi mai mare :).
  6. Orco

    Clone turnir

    Fara suparare dar cred ca s-a ajuns prea departe cu aceste clone care strica clasamentul la fiecare turnir.Practic strica frumusetea jocului, eu nu mai am niciun interes sa trag la top 100 cand in fiecare saptamana sunt aceleasi clone care fac scoruri mari.Intelegeam inainte cand era goana dupa...
  7. Orco

    Concurs Sărbătoarea gătitului

    Snitele razboinice Razboinicii orci au nevoie de energie pentru luptele grele pe care le duc la Turla si Turnir, mancarea lor preferata este carnea asa ca am pregatit pentru ei niste snitele care sa le satisfaca pofta nesfarsita de carne. Pentru reteta de snitele avem nevoie de: Carne Oua...
  8. Orco

    Unde jucati Elvenar?

    1 40% 4 60%
  9. Orco

    Feedback Discuții - Modificări Fragmente de rune

    In opimia mea e o modificare buna dar care a fost luata prea tarziu, acum cand multi si-au ridicat minunile la maxim cu zeci de conturi de suport e putin nedrept pentru cei care incep sau au inceput jocul recent, nu o sa poata sa-si ridice toate minunile la maxim niciodata decat daca dau cash.
  10. Orco

    Concurs 1 decembrie 2021

    Elfi si oameni s-au adunat la cel mai fin restaurant cer vin fiert la carciumari azi e ziua Romaniei mari!
  11. Orco

    Minune Straveche noua

    Ar fi utila o minune straveche care sa reduca timpul de asteptare la cercetare provincii. 1: Reduce timpul de asteptare la cercetarea unei provincii cu 20% la nivelul 1 si 100% la nivelul 35. 2: Creste numarul de monede si provizii atunci cand vizitezi un alt jucator de pe harta sau coleg...
  12. Orco

    Concurs Vacanță

    La Cajvana vizitand unul dintre cei mai batrani stejari din Europa.
  13. Orco

    Event Discuții - Întoarcerea vrăjitorilor

    Se face o medie a tuturor jucatorilor de pe server si ca sa fii in liga de aur trebuie sa fii in cei 1% care in momentul respectiv au adunat cele mai multe puncte. Punctajul se schimba tot timpul pentru ca si ceilalti jucatori continua sa colecteze premii de pe harta si automat creste numarul...
  14. Orco

    Concurs Creatura

    Cocktail-ul Orcilor Se prepara intr-un ceaun mare si sunt necesare urmatoarele incrediente: Apa din fantana dorintelor 2 ciuperci de pe spatele unui treant batran Coltul unui cerber sinistru Acul unei driade otravitoare (orcii prefera bauturile puternice).
Sus