• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de mamabear1st

  1. mamabear1st

    Bine v-am gasit

    Distractie placuta!
  2. mamabear1st

    Concurs Mică aripioară norocoasă - Concurs de printscreen-uri

    Gloria celor sprinteni, pregatiti pariurile, fie ca cel mai bun calut sa castige!
  3. mamabear1st

    Concurs Sărbătoarea gătitului

    Spuma de capsune, facuta la Conacul de turta dulce, cu ajutorul unei zane si ajutorul unor lucratori de la Fabrica de acadele. :cool: Ingrediente: Dragoste Infinity :* 400 grame de capsune, mixate intr-un elixir delicios 200 grame de zahar, facut din cristale maruntite 5 albusuri de ou de...
  4. mamabear1st

    Discuții Orașul îngropat 2022 - Concurs de printscreen-uri

    Spune-mi te rog, ''Ecourile celor uitati'' intra la Orasul Ingropat? :D Vreau sa stiu sigur.
  5. mamabear1st

    Concurs 1 decembrie 2021

    La multi ani, Romania! Bun Romanesc. R ...de la ciocolata Rom O...de la omul care-i Om. M...de la macelariile cu carne buna Â... se foloseste numai in interiorul cuvantului N...de la Napolact, sau de ce nu, de la nugget I ... de la Iisus, pentru cei ce au credinta A... de la cei ce sunt atei...
  6. mamabear1st

    Algeriana

    Concluzia mea....FEMEIA, daca te iubeste....devine ca SELGROS, 20 de ani de PASIUNE! :))))
  7. mamabear1st

    Algeriana

    Depinde de perspectiva si de inteles ca ansamblu. Daca stiai cine este Storm (desi n-ai intrebat), ai fi inteles mai bine ce a vrut omul sa spuna. In totalitate. :))
  8. mamabear1st

    Algeriana

    Storm este o femeie supererou, are superputeri si este unul dintre cei mai puternici mutanti. Controleaza vremea si influenteaza atmosfera.
  9. mamabear1st

    Concurs O poveste de iubire

    Sa te indragostesti de suflet, fara sa te atingi de trup, asta e Iubire. Un om care te iubeste nu face ceva ce nu-ti place, stie si simte ce trebuie si ce nu trebuie sa faca!
Sus