• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de EnchantedMarian

  1. fragmente de vraja

    Salut! am mai sugerat ceva timp in urma, ca sa se introduca in joc o scimbare a fragmentelor de vraja pe altceva(ex: binecuvantari, vraji, catalaizatori, etc.), deja sunt jucatori de nivel mare care au sute de mii de fragmente de vraji(eu am deja 350k)si inventarul plin de cladiri ce pot fi...
  2. fragmente de vraja la Turla Vesniciei

    nu ma plang omule...era sugestia mea de a creste sansele sa castigi catalizatori la Turla in aceeasi proportie cu fragmentele de vraja....sau sa schimbi fragmentele pe catalizatori...daca ai citit de la inceput ce am scris, nu ma plangeam..sugerma niste chestii....
  3. fragmente de vraja la Turla Vesniciei

    adica tu vrei sa spui ca este obligatoriu sa faci turniruri...pai eu nu vreau...ar trebui s fie si alta optiune!!!!
  4. fragmente de vraja la Turla Vesniciei

    Am academia de nivelul 5 de mult timp...dar ca sa produci catalizatori ai nevoie de relicve...nu de nivelul academiei...confunzi catalizatorii cu fragmentele de vraja amice...odata cu nivelul academiei creste numarul de fragmente ce le obtii din descantat cladiri, nu cantitatea de...
  5. fragmente de vraja la Turla Vesniciei

    Buna! se poate cumva echilibra cat de cat sansele de a castiga altceva in afara de fragmente de vraja....sincer aproape la fiecare grup de mobi obtin fragmente de vraja...ce sa fac cu atatea?...am deja 170k...si nu am catalizatori destui sa le folosesc....ori scadem sansa de obtinere a lor per...
  6. catalizator de combinare

    buna! as vrea sa fac o sugestie: mie mi-ar place sa pot schimba 1000 de fragmente de vraja pe 1 catalizator de combinare! ca de exemplu eu am 80000 de fragmente de vraja si 10 file pline cu premii pe care pot sa le descant si sa fac fragmente, dar nu am ce face cu ele....daca s-ar putea schimba...
  7. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    1. Carul dragonului face parte din evenimentul "Carnaval" 2. Legatura spirituala a lui Venar face parte din evenimentul ''Noaptea Valpurgiei"' 3. Piatra stelelor face parte din evenimentul "'Povestea lunii ratacitoare"' 4. Scena principala face parte din evenimentul ''Woodelvenstock''
  8. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    1. Campuri roditoare face parte din evenimentul "Marsul turmelor" 2. Ciot sferic face parte din evenimentul "Ascensiunea lui Eldrasil" 3. Bucataria lui Barba-Rosie face parte din evenimentul "Misiunile lui Robert Barba-Rosie"
  9. Intrarea mea în compețiția pentru Hanul Gravitației

    1. Codicele Frunzei face parte din evenimentul "Solstitiul de vara" 2. Renasterea Phoenixului face parte din evenimentul "Renasterea phoenixului" 3. Omul de zapada lenes face parte din evenimentul "Ninsoarea"
  10. Event Discuții - Halloween decapitat

    Buna! am si eu o intrebare: cum dracu dupa ce am de obtinut 20 de relicve, urmatoarea misiune este sa rezolv 24 de conflicte, ce joc de 2 bani este asta? de unde draq sa mai scot inca 24 de conflicte....pentru ca toate regiunile pe care le descopar imi ce orci la schimb...iar u inca nu am...
Sus