• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de ElfGalactica

  1. ElfGalactica

    Concurs 1 decembrie 2021

    ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ ஜ۩۞۩ஜ La multi ani , Romania ! ஜ۩۞۩ஜ█ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁▁
  2. ElfGalactica

    Concurs Vacanță

    O vacanta de vis la Puflene Resort ....Murighiol ,jud Tulcea ,Romania .Locatia este situata pe malul lacului Murighiol inconjurata de lebede , pelicani , egretesi , multe alte specii de pasari, nuferi albi si galbeni, lacuri si canale salbatice. Clipe de neuitat petrecute alaturi de fiica mea...
  3. ElfGalactica

    Concurs Vara în localitatea ta

    In fiecare an pe 6 August Muntele Ceahlău prinde viata cu renumita Piramida din umbra In fiecare an pe 6 August Muntele Ceahlău prinde viata cu renumita Piramida din umbra ... Pe 6 august in zorii zilei , umbrele muntelui se contopesc într-o piramidă spaţială. Fenomenul deși are o explicaţie...
  4. ElfGalactica

    Concurs Coșulețul cu ouă revine

    Cu lumânări aprinse şi sufletul curat sa spunem împreună Hristos a înviat!
  5. ElfGalactica

    Discuții Concurs - Crăciun 2020

    Cu drag boss ... ! Am apa tonica pentru toata lumea :))) Sarbatori fericite !
  6. ElfGalactica

    Concurs Crăciun 2020

    CRĂCIUN FERICIT !!!!! MERRY CHRISTMAS !!!!! ❈╰☆╮❈⋰❈⋰ ⋰❈╰☆╮❈ H A P P Y E L V E N A R ❈╰☆╮❈⋰❈⋰ ⋰❈╰☆╮❈ ───────▄▄─▄▄▀▀▄▀▀▄ ──────███████───▄▀ ──────▀█████▀▀▄▀ ────────▀█▀ — ♥ ☆ 2020 ☆ ❈╰☆╮❈⋰❈⋰ ⋰❈╰☆╮❈ H A P P Y E L V E N A R ❈╰☆╮❈⋰❈⋰ ⋰❈╰☆╮❈ CRĂCIUN FERICIT !!!!! MERRY CHRISTMAS ...
  7. ElfGalactica

    Concurs 1 decembrie 2020

  8. ElfGalactica

    Concurs Halloween

    Azi de Halloween Noaptea e intunecata Este plin de vrajitoare si scheletele dezmebrate Zangane ca sa ne sperie In ferestra aburita Luna parca se ascunde , Varcolacii se agita Si vampirii toti alearga, Sangele cuiva sa-l bea. Doar dovleacul nu-i fricos Lumineaza-n toiul noptii Prin zambetul cu...
  9. ElfGalactica

    Intrarea mea in competitie (sarcina 2)

    Basted ...
  10. ElfGalactica

    Intrarea mea in competitie (sarcina 1)

    Phonexiul de foc Rece Imi place mult aceasta pasare Phoenix ... aceasta cladire care imi da marfuri sensibile .unelte ,populatie si monezi ... E complexa si imi place sa o am pentru ca ma ajuta mult :)) La inceput ma intrebam de ce foc rece cand stim ca focul arde ,dar mi-a placut ideea si...
  11. ElfGalactica

    Concurs Coșulețul cu ouă revine

    HRISTOS A INVIAT ! Nu ne vedem dar suntem alături, Nu ne simțim dar suntem împreună, Acum ne leagă, O Lumină! Vom fi tot noi în curând, speram, mai înțelepți! Lumină să vă fie în suflet și în gand! Paște in liniste si armonie! Hristos a inviat! PASTE FERICIT SI MULTA SANATATE ! Adevarat...
Sus