• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conținut recent de Cowmax

  1. Cowmax

    Cultura

    Mulțumesc.
  2. Cowmax

    Cultura

    După o perioadă de inactivitate la joc,la un coleg i-a dispărut 150 k de Cultură,îmi spune-ți vă rog care este cauza,sau cum poate rezolva problema.Vă mulțumesc.
  3. Cowmax

    B

    Mulțumesc.
  4. Cowmax

    B

    Este situația de prin luna Mai și cu cît se avansează Clădirea Distorsiune temporală,cu atît mai mult îmi i-a din timpul jocului. Din 5 zile de joc la Turnir,joc: 2 zile și 14 ore,de la început. Apoi celelalte zile și ore de la Provincia 23-25 pot juca. Oare așa este,jocul ??? Fiecare cu...
  5. Cowmax

    B

    Bună Din luna Mai am această problemă la Turnir. Am Urs Polar niv 10,D 111 -a Distorsiune temporală niv.13 , plus Hrană pt. favoriți.Sunt foarte mulțumit căci din 6,25 ore intru la Turni.Felicitări !!!!! Dar adevărata problemă(sau,greșală...nu știu)este faptul că deși acum mai sunt ăncă 2...
  6. Cowmax

    Turnir.

    Am Clădirea D 111 -a "Distorsiune Temporală" la niv.6,o dată la 12 ore intru la Turnir cînd e. Dar acum...,efectiv mai sunt 1 zi și 11 ore pînă la terminarea Turnirului și eu nu mai pot participa la joc.De ce oare,se întîmplă așa ceva ???Nu mi se pare logic. E ceva,normal ???? Vă mulțumesc.
  7. Cowmax

    Joc...

    1.Am înțeles cum este cu Premiul la Turla Veșniciei(Atelierul Magic).Vă,mulțumesc. Eram doar nedumerit în ceea ce privește Premiul.Credeam că poate....,e vreo greșală.M-ați lămurit,ok.Mersi. 2..E logic,fiecare joc are Regurile și Premile,"lui".Jucătorul dacă vrea, joacă;dacă nu,e liber să meargă...
  8. Cowmax

    Joc...

    "Vă salut,pe toți" Acestea sunt ultimele mele cuvinte,,nu vreau să intru în polemică cu nimeni. În primul rînd,trebuie să ști să faci diferența,între un Premiu și un cadou. Premiul,este rodul munci;-o recompensă-un merit. Cadoul,doar "ceva":ce se oferă gratuit.Din inimă,sau interes...
  9. Cowmax

    Joc...

    Vă mulțumesc
  10. Cowmax

    Joc...

    Am înțeles acest lucru,cu dezvoltarea "lui".Mulțumesc. Dar m-am referit la amplasarea pe Teren,de ce mi-a luat din locuitori,dacă era Premiu. Aici nu văd sensul Premiului.
  11. Cowmax

    Joc...

    Am o nelămurire,dacă nu vă supăra-ți :am cîștigat un Atelier Magic ieri,la Turla Veșniciei cea de-a treia Poartă și cînd l-am așezat pe Terenul meu,mi-a luat din locuitorii mei...de ce oare ??? ce fel de cîștig a fost ???? Am cîștigat odată și o Locuință Magică,dar mi-a dat locuitori.Nu...
  12. Cowmax

    Prima zapada in Elvenar....de ziua Romaniei!

    Fulgii=copilăria Inocența,bucuriilor Splendoarea și aspirațiile Colindele,Tradițiile și jocurile Să ningă cu cadouri,la toți: Elfi sau Oameni Ca-ntr-o Iarnă(Elvenar),de basm Fascinîndu-ne,sufletele An de an.... La mulți ani,tuturor !!!!!!!!
  13. Cowmax

    Concurs 1 decembrie 2020

    1 cea mai specială,zi Demnă și remarcabilă Evidențiind,Unirea Comemorînd-o,an de an Elogiindu-ne,strămoșii Mîndrindu-te,cu "Ei" Balsamul și bogăția României,că pe- un Tărîm Ilustru,al Fericirii Edenului,visat Zicîndu-vă:-La mulți ani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Impecabil și Familiilor...
  14. Cowmax

    Provincii cucerite

    Am 450 de provincii și după ce trec de 457 de provincii cucerite, nu mai primesc Teren ???? Mulțumesc.
  15. Cowmax

    Joc...

    La Turnir ai două posibilități să treci mai departe:1.Negocieri și 2. Lupta. Unu-i coleg din echipa unde sunt eu,se confruntă cu problema următoare:de cîte ori vrea să lupte, îi intră doar Lupta Automată.Efectiv nu știe ce să facă,pt.a lua el deciziile luptei. Vă mulțumesc
Sus