• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Negustor

  • Autor subiect DeletedUser314
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser314

Guest
Am acceptat doua oferte ,acum cateva minute,cherestea(100)-otel(100) .Otelul a fost luat dar, in shimb ,n-am primit cheresteaua.Si am mai observat o problema,in legatura cu modernizarea caselor.La finalizarea modernizarii unei case nu primesc,de multe ori, nr de locuitori.Problema se rezolva daca dau refresh sau daca ies din joc si ma loghez la loc.In legatura cu prima problema am dat refresh,dar nu s-a remediat.
 

DeletedUser314

Guest
Colegul din fratie mi-a comunicat pe chat ca cele 2 tranzactii au fost facute la 10.30 si 10.31(ora Romaniei-observ ca ceasul de pe forum arata cu 2h mai putin decat ora tarii,deci si mesajul meu initial a fost postat la 10.44)Restul schimburilor de marfa pe care le-am facut ulterior au fost in regula.:)
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Ai mai avut o oferta de 188 cherestea pe 100 marmura, acceptata de cineva sau de tine exact in acelasi moment, nu e nimic in neregula, resursele nu se pierd, doar ca se pot scadea in acelasi timp. Pentru probleme/"bug-uri" ce tin de tranzactii/contul vostru, depuneti tichet la suport. Nu le raportati pe forum. Aici doar cele de interes general.

Ora pe forum e ok cat timp fusul orar e setat corect (ora europei de est) si esti logat/a. Din afara nu mai e corecta.
 

DeletedUser314

Guest
Probabil ca era chiar deasupra ofertei pe care o voiam si acum se explica de ce mi se parea ca am ceva mai multa marmura.Multumesc!Iar in legatura cu postarea pe forum nu stiam.Scuze!
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Cu placere :) Nu este nici o problema, doar am profitat de ocazie si am specificat ca e mai bine prin sistemul de suport in aceste cazuri. Pot interveni intrebari/verificari suplimentare, iar forumul nu este cel mai bun mijloc de comunicare in aceste situatii :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus