• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Bug cercetare

  • Autor subiect DeletedUser612
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser612

Guest
Am intrat azi pe cercetare si in loc sa continui cercetarea de unde ramasesem, adica la minuni stravechi ale furtunii, acum trebuie sa reiau de la modernizare divizie nr6, in conditiile in care am mai facut odata cercetarea respectiva, precum si cele care-mi apar ca fiind nerealizate. Am mai observat ca trebuia sa am sacerdot, dar nu am, in schimb am terminata cercetarea drumului pietruit, ceea ce mi se pare nefiresc!
Mai are cineva problema asta?
 

DeletedUser623

Guest
Buna,
Am intrat si eu ieri pe cercetare si ceea ce cercetasem deja, imi apare necercetat. Stie cineva cum pot rezolva problema?
 

DeletedUser623

Guest
Revin cu explicatia am ajuns la minuni stravechi ale elfilor si depusesem 70 din 75 puncte cercetare, si de ieri imi apar modernizare nr 11 si modernizare nr. 12 a marimii diviziei cum ca nu le-as fi cercetat care sunt mai in spate fata de minuni. La minuni imi apar cele 70 puncte depuse, dar nu mai pot adauga. Stie cineva ce se intampla?
 

daymaker

Wizard
Mai multe tehnologii au fost mutate în Meniul de Cercetare, majoritatea legate de luptă: unele unități au fost mutate mai la început, și două tehnologii 'Modernizare mărime divizie' au fost mutate mai la început, pentru a fi mai răspândite în Meniul de Cercetare. Cel mai probabil, va trebui să cercetați prima dată tehnologiile mutate, ca să puteți continua cu tehnologiile la care ați ajuns.
 

DeletedUser294

Guest
Au fost câteva tehnologii care nu era nevoie să le cercetați ca să mergeți mai departe. Acum cu schimbarea, au fost legate la meniul de cercetare și sunteți obligați să le cercetați ca să mergeți mai departe.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus