• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

aveti chef de misto-uri sau sa va bateti joc de jucatori???

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Florea26

Associate
atata ati frecat jocul asta pana am ajuns in punctul sa caut cum sa imi sterg contul de pe acest joc!
ok,modificari trupe...etc...modificari ,,cica'' mai bune,eu am marime divizie 300 si ceva si pe provincii am marime divizie 1000...zic ok,merg pe cercetare pe resurse...

Totul la limita acceptabilului pana acuma 2-3 zile cand cercetez seara Iscoadele avansate de la level V LA LEVEL VI ,am sarit peste ,,baza de instruire avansata'' deoarece era pusa ca cercetare secundara,deci puteam merge mai departe fara ea cu cercetarile si plus eu inca nu o am din cauza marimii diviziei majore pe care le au provinciile de pe harta si m-am axat pe productie,ca dupa update urile voastre sa imi anulati ,,ISCOADELE AVANSATE DE LA LEVEL V LA LEVEL VI SI SA IMI PUNETI BAZA DE INSTRUIRE AVANSATA CA CERCETARE PRINCIPALA SI SA MA INTOARCETI LA BAZA ED INSTRUIRE AVANSATA CU ISCOADELE AVANSATE ANULATE!POT SA STIU SI EU DE CE???CA SA MAI PIERD O SAPTAMANA PE JOCUL ASTA ASA AIUREA?!SAU E O STRATEGIE PSIHOLOGICA SA V-A PLECE LUMEA DE PE SERVERE|???

DORESC UN RASPUNS ECHITABIL SI CREDIBIL!DACA NU SE POATE DORESC STERGEREA AUTOMATA AL CONTULUI MEU Florea26 deoarece nu am nervi de consumat pe un joc prostesc care pur si simplu isi bate joc de timpul meu pierdut!MULTUMESC ANTICIPAT !
 

Florea26

Associate
de obicei anuntati prin mesaje in joc schimbarile care ,,freaca'' contul si timpul jucatorilor!Nu ati spus nicaieri in joc ca trebuie sa stai pe forum ca la stirile pro tv sa aflam noutatile!Altii traiesc si o viata reala in care trebuie sa munceasca,familii si etc...mai joaca un joc gen elvenar mai mult in timpul liber,nu toata lumea traieste toata ziua pe jocurile de genu!Eu doar in seara asta am facut cont pe forumul vostru dupa ce am intrebat in fratie unde pot face o plangere referitor la nedreptatea de pe contul meu!Si atunci eu maica de unde pana mea sa stiu ca trebuie sa ma abonez si la stirile pro tv ca voi faceti abra cadabra pe contul meu!Si 2 la mana voua vi se pare normal ca in imbunatatirile vietii ,care teoretic ar fi pt un mai bun joc ,voi defapt anulati ceea ce un jucator a muncit?

Si peste asta totusi care a fost faza de mi-ati anulat un level???De ce mi-ati anulat Iscoadele Avansate???Sau ce faceti voi e numa sa dati jucatorii inapoi?

ASTA E SINGURA VOASTRA EXPLICATIE SI SINGURUL RASPUNS UN LINK PE UN FORUM PE CARE NU L-ATI ANUNTAT NICAIERI ???Atunci raspunsul tau nu e unul ,,foarte simplu'' e unul de MANTUIALA SA VA SCAPATI DE MINE!
 
Ultima editare:

Florea26

Associate
am citit ca un idiot link-ul respectiv si nu vad nici unde ca daca eu am ajuns la level VI voi imi veti anula Iscoadele avansate si ma ve-ti intoarce la level V !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


DECI SI DACA AVEAM CONT PE FORUM SI STIAM NOUTATILE DIN LINKUL TAU ORICUM NU PUTEAM EVITA ANULAREA VOASTRA DIN CONTUL MEU!!!!

DECI IN CONCLUZIE,FARA SCUZE DE 2 LEI VOI CHIAR VA BATETI JOC LA PROPIU DE CEI CARE ISI PIERD TIMPUL PE JOCUL ASTA!
 

DeletedUser294

Guest
Cum am zis mai înainte. A fost mai simplu să scri un post, în loc să citești ce era deja postat. Și nu doar tu ai o viață personală, toată lumea are, și uite că totuși sunt aici și te-am îndrumat spre locul unde poți afla schimbările din joc.

De anulat nu ți-a anulat nimeni nimic. Dar dacă ai nelămuriri legat de contul tău, alea nu se pot rezolva pe forum, dar ai fi aflat și asta dacă citeai pe aici.

Și mereu s-au anunțat aici schimbările, nu înțeleg ce ai vrut să zici prin de obicei, niciodată nu a fost anunțată pe joc o actualizare.
 

daymaker

Wizard
am citit ca un idiot link-ul respectiv si nu vad nici unde ca daca eu am ajuns la level VI voi imi veti anula Iscoadele avansate si ma ve-ti intoarce la level V
  • Atât oamenii cât și elfii vor avea acces la nivelurile 5-8 ale Bazei de antrenament, printr-o nouă tehnologie în capitolul V. Această tehnologie va rămâne opțională până la următoarea actualizare; din această cauză, tehnologia de cercetare a primelor niveluri ale Bazei de antrenament, care a fost adăugată în actualizarea precedentă, a devenit acum obligatorie pentru Elfi (era deja pentru oameni).
  • Elfii vor avea acum acces la Cerber II, care poate fi deblocat în capitolul IV. Această tehnologie va rămâne opțională până la următoarea actualizare.
...adica versiunea 1.18. Cand apar cercetari noi de obicei raman optionale timp de 2 saptamani pana la urmatoarea actualizare.. timp suficient, zic eu, sa te organizezi. Tu te-ai nimerit la Iscoade, de blocat te bloca oriunde te aflai cu cercetarea...
 

DeletedUser166

Guest
Stil de comunicare (fără LITERE MARI!)

Verificați textul înainte de a posta. Astfel, vă puteți asigura că este uşor de citit şi poate fi înțeles de către ceilalți membrii ai forumului. De asemenea, vă rugăm să nu folosiți LITERELE MARI în mod abuziv, scriind propoziții întregi în acest fel.

Reguli de postare

- Evitați mesajele duplicate! Aveți acces la butoanele de Editare, Citat și Citat multiplu, folosiți-le.
- Evitați titlurile repetitive! Înainte de a crea un subiect nou, asigurați-vă că nu există deja un subiect cu titlu similar.
- Evitați argumentele repetitive! Pentru a evita repetarea argumentelor, mai ales în cazul discuţiilor lungi, vă sugerăm să citiţi întregul topic înainte de a posta un răspuns.

Puteți continua discuția la suport.:)

Mulţumesc.

Subiect închis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus