• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.176

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 25 mai (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.176.
În această versiune am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Numărul de Puncte de cunoaștere transferate unui alt jucător (prin rune) nu corespundea cu Punctele de cunoaștere pe care le-a primit jucătorul, acum numărul de Puncte de cunoaștere transferate este corect.

Mobil


  • Uneori, când jucătorii încercau să accepte o ofertă fără resurse suficiente, mesajul de eroare din fereastra pop-up era afișat de mai multe ori.
  • O problemă de afișare a fost remediată pe o clădire în evoluție, deschiderea filei de producție a clădirii prin fila de evoluție sau de modernizare nu schimba dimensiunea fontului.
Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus