• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.168

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 2 februarie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.168.
În această versiune am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Un tooltip gol a fost eliminat din ecranul Îmbunătățire efecte al Cazanului.
  • Cercetarea „Extindere cercetare nr. 39” nu mai necesită mărfuri ale raselor oaspete.
  • Am remediat o problemă în Cazan care provoca apariția unui mesaj de eroare ori de câte ori un jucător folosea un Pocal, se oprea jocul și revenea mai târziu când efectele pocalelor expirau deja.
  • Stimulentele Semințelor, Manei și Unuriumului la Cazan vor fi acum aplicate tuturor clădirilor care produc acele resurse, inclusiv Minunilor străvechi! Numele lor sunt destul de magice: Luna recoltei pentru Semințe, Darul lui Enar pentru Mană și Renașterea Unurului pentru Unurium!
  • Unele traduceri lipsă din Sezonul viselor sunt acum remediate!

Mobil


  • Am remediat o problemă de afișare în care jucătorii nu puteau deschide informațiile unui portal.
  • Am remediat o problemă de înregistrare în care jucătorii nu se puteau conecta prin Facebook.
  • Am remediat o problemă de afișare în care jucătorii nu puteau face clic pe butonul Cumpără Pass Premiu regal și pe butonul Cumpără Abonament de sezon.
  • Am corectat alinierea textului notificării Cazanului pentru a se potrivi butonului.
Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus