• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.167

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 19 ianuarie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.167.
În această versiune am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Am remediat o problemă de afișare pentru tooltip-uri care nu arătau stimulentele de la Minunile străvechi.
  • Am remediat o problemă de afișare în faza de studiu a Cazanului, unde era afișată o valoare incorectă la investirea Punctelor de vrăjitoare.
  • Am remediat o problemă de traducere care se manifesta în ferestrele Cazanului.
  • Tehnologia Extindere oraș nr. 39 acum nu mai cere Mărfuri ale raselor oaspete!

Mobil


  • Am remediat o problemă care făcea ca afișajul să devină negru atunci când o fereastră se deschidea și se închidea în succesiune rapidă.
  • Am remediat o problemă care a cauzat decalaje mari între acțiuni pentru utilizatorii iOS.
  • Am remediat o problemă de afișare în faza de studiu a Cazanului în care butonul de investiție și bara de progres aveau valori incorecte pentru o perioadă foarte scurtă de timp după investirea Punctelor de vrăjitoare.
  • Am remediat o problemă de afișare la Cazan care a cauzat stricarea ferestrelor pop-up în timp ce se deschidea fereastra de confirmare a prepararii sau când exista o fereastră de eroare peste fereastra de studiu.

Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus