• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.132

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare


Salutare oameni și elfi,
În cursul zilei de 24 iunie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.132.
În această versiune am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Poți consulta lista completă mai jos.

Bug-uri reparate


La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Interfață utilizator - Îmbunătățiri privind pictogramele, alinierea titlurilor și resurselor, corecții de fundal, toate sunt în regulă!
  • Interfață utilizator - Colectarea monedelor din Primărie coborâtă pentru a facilita amplasarea în colțul superior.
  • Interfață utilizator - Portalul Capitolulului 18 arată acum pictograme și valori corecte.
  • Interfață utilizator - Efectul de hrănire al Ursului brun va arăta valori stimulate corecte.
  • Bug - Producția Ursului Brun a fost corectată pentru a nu oferi Războinici Orci nervoși înainte de stadiul al treilea.
  • Misiune - S-a remediat eroarea care prezenta o misiune din capitolul 13 în timp ce erai în capitolul 8.

Mobil


  • Bug - Resursa Restaurare regală funcționează din nou conform destinației sale.
  • Interfață utilizator – Remedieri ale ferestrei din joc.
  • Interfață utilizator – Mici corecții de text.
Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus