• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.126

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 1 aprilie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.126.
În această versiune am adus îmbunătățiri jocului, l-am reechilibrat, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Îmbunătățiri


  • Designul magazinului evenimentului a fost actualizat, pentru a arăta mai bine discounturile la pachetele cu reducere.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Turniruri - Un bug rar făcea ca ecranul turnirului să se încarce pe termen nelimitat. Acest lucru nu se va mai întâmpla.
  • Producție - Unele producții nu arătau corect bonusurile setate, ceea ce putea duce la afișarea unor numere diferite. Aceste bonusuri sunt acum afișate corect.
  • Relicve - Am remediat câteva erori în fereastra Relicvelor: Tooltip-urile vor fi afișate din nou în mod corespunzător și efectele de strălucire lipsă pentru Bunurile sensibile vor reapărea, de asemenea.
  • Harta lumii - Când intrai pe Harta lumii pentru a doua oară, tooltip-urile pentru pictogramele din partea de jos a ecranului nu erau afișate corect. Acest lucru a fost remediat.
  • Harta lumii - De asemenea, a fost abordată o problemă în care nu era posibil să se folosească stimulente de timp la explorarea Hărții lumii. Cercetează în continuare!
  • Pictograma conexiune - Uneori, pictograma care arată probleme legate de conexiune apărea în timpul jocului, în ciuda conexiunii bune.
  • Bule - Atunci când achiziționezi Puncte de cunoaștere pentru Minuni stăvechi, două Bule Premium par să calculeze diamantele tale. Le-am redus la o singură Bulă.

Mobil


  • Clădiri - Timpul pentru unele clădiri (Carul cu bule, Stonehenge) nu se afișa corect și acum va fi corect.
  • Butoane - Unele butoane nu aveau feedback tactil adecvat și acum vor reacționa corect la apăsările cu degetul mare.
Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.

Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus