• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Update Versiunea 1.121

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer

Informații actualizare



Salutare oameni și elfi,

În cursul zilei de 21 ianuarie (dacă nu intervine nimic neprevăzut), se va efectua actualizarea jocului la versiunea 1.121.
În această versiune am adus îmbunătățiri jocului, l-am reechilibrat, am rezolvat unele bug-uri și am îmbunătățit funcționalitatea aplicației mobile. Puteți consulta lista completă mai jos.

Îmbunătățiri


  • Au fost adăugate mai multe îndrumări în meniul de construcție, pentru a arăta care fabrici ar trebui luate în considerare mai întâi pentru construcție. Acest lucru se realizează prin evidențierea fabricilor care produc mărfuri stimulate. Mai mult, a fost adăugat un mesaj de confirmare pentru cei care încearcă să construiască fabrici fără stimulente. Acest lucru are ca scop ajutarea jucătorilor fără experiență să se concentreze în primul rând pe clădirile esențiale.

Bug-uri reparate



La fel ca în toate actualizările, am reparat o serie de bug-uri, printre care:
  • Oraș - Am remediat o eroare vizuală în care cantitățile de Mărfuri Sensibile colectate din clădiri erau uneori afișate cu numere roșii în loc de verzi.
  • Clădiri în evoluție - Atunci când utilizezi un efect de hrănire pentru Ursul Panda, pot fi afișate sclipiri greșite dacă folosești vraja Producție magică pe alte clădiri.

Mobil



Notă: Actualizarea versiunii aplicației este lansată separat de versiunea jocului.
  • Interfață utilizator - Am remediat o eroare în care indicatorul de stare al barei pentru Punctele de cunoaștere uneori nu se afișa corect.
  • Frății - Jucătorii care apar în rezultatele căutării sunt acum întotdeauna sortați corect în funcție de punctele de clasament.
  • Clasamente - În clasamentul Aventurilor Frățiilor, numărul de puncte de clasament pentru Frății este acum afișat corect.
Dacă ești curios și vrei să experimentezi aceste modificări înainte de a fi lansate, te rugăm să nu eziți să înregistrezi un cont pe serverul nostru Beta, unde acestea sunt lansate cu câteva zile în avans pentru testarea tehnică.
Sperăm că îți plac modificările pe care le aducem cu această actualizare. Te rugăm să ne împărtășești feedback-ul tău cu privire la modificări lăsând un comentariu în subiectul dedicat!

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus