• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Turla

basarab

Journeyman
Ce se întâmplă cu turla ? la evenimentul trezirea florară ? Că nu a apărut de la începutul evenimentului ! Am sarcini ”soluționează provincii, turniruri, și conflicte de Turlă„ Turirul a trecut, Turla nu apare și la provincii, în două zile am făcut jumătate din sarcină, cu armate mici și resurse insuficiente pentru negocieri, nu pot rezolva sarcina decât pe această opțiune dar abia după ce-mi adun resursele necesare negocierilor, dar asta este, aștept, totuși UNDE ESTE TURLA ?

Ce se întâmplă cu turla ? la evenimentul trezirea florară ? Că nu a apărut de la începutul evenimentului ! Am sarcini ”soluționează provincii, turniruri, și conflicte de Turlă„ Turnirul a trecut, Turla nu apare și la provincii, în două zile am făcut jumătate din sarcină, cu armate mici și resurse insuficiente pentru negocieri, nu pot rezolva sarcina decât pe această opțiune dar abia după ce-mi adun resursele necesare negocierilor, dar asta este, aștept, totuși UNDE ESTE TURLA ?
am observat că la următorul nivel de cercetare, am „DEBLOCAREA TURLEI VEȘNICIEI„, dar pănă acolo mai am nevoie de 10 provincii , pentru deblovcarea următorului nivel de cercetare,
Pănă acum, la nivele inferioare am avut Turla ! Prin avansarea la nivel superior, a dispărut Turla ?

am observat că la următorul nivel de cercetare, am „DEBLOCAREA TURLEI VEȘNICIEI„, dar pănă acolo mai am nevoie de 10 provincii , pentru deblovcarea următorului nivel de cercetare,
Pănă acum, la nivele inferioare am avut Turla ! Prin avansarea la nivel superior, a dispărut Turla ?
M-am clarificat : pentru jucătorii mai mici de nivelul 6 de cercetare, apare la evenimentul înfloririi, sarcina ”sau conflicte de turla”, dar nu apare Turla înainte de deblocare, la nivelul de cercetare 6, acum este clar de ce nu apare

M-am clarificat : pentru jucătorii mai mici de nivelul 6 de cercetare, apare la evenimentul înfloririi, sarcina ”sau conflicte de turla”, dar nu apare Turla înainte de deblocare, la nivelul de cercetare 6, acum este clar de ce nu apare
în wiki, informația nu a fost actualizată, a rămas accesul la Turla veșniciei tot la cap. 3
 
Sus