• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Stimulatoare de timp

basarab

Journeyman
Nu aveți secțiunea ” Discuții depre eveniment„ așa că din adâncuri, vă trimit mesaj, așa cum am fost sfătuit prin tichet Am sarcină să folosesc stimulatoare de timp, pe care le pot folosi numai la producerea vrăjilor, (care nu se contorizează la sarcină), nu pot să ies cu stimulatoarele și să intru în joc. Trimiteți un costum de scafandru, un submarin - ceva, că se termină aerul din adâncuri(desigur asta este irelevant)
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Topicurile pentru discuții despre evenimente le găsiți în secțiunea feedback.
Așa cum ați primit răspuns în tichetul trimis stimulentele de timp le puteți folosi la reducerea timpului de așteptare pentru finalizarea producției de mărfuri, provizii, unități de luptă, construirea și modernizarea clădirilor sau finalizarea timpului de așteptare până o iscoadă finalizează de cercetat o provincie.
Dacă deschideți clădirea vă apare un buton cu o clepsidră urmată de timpul de așteptare până la finalizarea acțiunii respective, dând clic pe butonul respectiv se va deschide o fereastră cu stimulentele de timp pe care le aveți în inventar și folosiți unul sau mai multe în funcție de nevoie.
 

basarab

Journeyman
asta am precizat, nu funcționează clepsidra, ceasul de nisip sau ce o mai fi. Tot nu contorizează la ”sarcina” folosiți ”stimulentele de timp”, că restul am încercat. Da am găsit ”pozitiv - negativ” despre eveniment, mulțumesc. Și nu am putut folosi stimulatoarele, nici o dată, nu numai la acest eveniment, pot folosi stimulatoarele, numai la reducerea timpului, dar nu și la ”sarcină”. Mulțumesc

Abia acum a venit ceasornicarul și a reparat ”ceasul cu cuc„ :D
 
Ultima editare:
Sus