• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Salut !

  • Autor subiect DeletedUser594
  • Data de început

DeletedUser594

Guest
Buna seara, de data asta !
Sa va zic vreo doua vorbe despre mine...In primul rand...nickname : Snoopy pt ca asa il chema pe primul meu Matiz ( cu nasul lui rotund, mi se parea ca aduce cu celebrul catelus ).Suisen mi-a spus sotul meu...pentru ca imi plac mult narcisele ( se pare ca aceasta e denumirea narcisei in japoneza ).
Am 48 de ani (in buletin....caci in fapt , nu prea ma simt/port pe la varsta aceasta) si sunt profesoara de pian.
Elvenar a fost initial un joculet pe care nu credeam ca o sa-l joc mai mult de cateva zile.Mi-a iesit in cale, pe Facebook. Ulterior m-a fascinat sa construiesc lumea mea de elfi ( sunt o mare visatoare...asa ca ma pierd uneori cu gandul, printre casutele si stradutele din orasul meu ).Imi place si pt ca e un joc pe care il impart cu sotul meu. ( in sensul ca ne urmarim reciproc evolutia in joc.) Bineinteles ca el e acum mai avansat ca mine, chit ca s-a apucat de joaca mai tarziu. Dar deh...sta mai bine cu organizarea , cred :)
De ieri am descoperit si forumul. ( foarte de treaba Elmer Fudd, care a avut rabdare si mi-a raspuns la toate nedumeririle, pana am reusit sa ma loghez aici ) Azi m-am amuzat cu joculetele off-topic ....
Imi pare bine sa va descopar...pe rand :)
Relaxare placuta in Elvenar si pe forum va doresc !
Cya !
 
Sus