DeletedUser
Guest
Salutari! Sunt nou, joc de vreo 3-4 zile insa m-a cam prins jocul. E interesant si mi se pare mai fain decat cealalta varianta a sa, daca ii pot zice asa, facand referire la Forge of Empires. Am o intrebare legata de relicve. La ce ma ajuta ele? Stiu ca le fac in momentul cand termin de negociat/ de cucerit un teritoriu insa pe langa punctele care le primesc pentru cercetare si stiu la ce folosesc, primesc si aceste relicve. In Main Hall vad cate am si cate sunt adunate insa nu stiu la ce le pot folosi.
Astept un raspuns + daca e cineva dornic o sa mai am si alte cateva intrebari.
Multumesc anticipat, Alex!
Edit1#: Am gasit ceva prin tutoriale, dar tot nu am inteles cum pot activa acel boost. Still, am nevoie de cineva care sa imi raspunda la cateva intrebari, daca sunt doritori le multumesc mult!
Astept un raspuns + daca e cineva dornic o sa mai am si alte cateva intrebari.
Multumesc anticipat, Alex!
Edit1#: Am gasit ceva prin tutoriale, dar tot nu am inteles cum pot activa acel boost. Still, am nevoie de cineva care sa imi raspunda la cateva intrebari, daca sunt doritori le multumesc mult!
Ultima editare de un moderator:
