• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Problema parola conectare

theone2011

New Born
Am un cont preluat de la un fost jucator din fratia mea(nu am vrut sa pierd contul) si de ieri nu ma mai pot conecta,imi spune ca paroCe la este incorecta si nu mai am cum sa iau legatura cu fostul proprietar pentru ca sunt cativa ani de cand sa intamplat asta.
"andruska1985" este contul respectiv.Ce pot sa fac?
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
@theone2011 conform Regulamentului jocului:

§3. Transmiterea datelor de logare

Jucătorii trebuie să-și păstreze secrete parolele și datele de acces. Transmiterea parolei unei alte persoane este strict interzisă.
Ca jucător, îți poți administra doar propriul cont. Accesarea conturilor ce aparțin altor jucători este strict interzisă.
Asigură-te că ți-ai ales o parolă sigură și reține că este responsabilitatea ta să o păstrezi secretă. Te rugăm să ne informezi cât mai rapid dacă altcineva a obținut accesul la contul tău.
Dacă alt jucător îți oferă parola contului său, te rugăm sa îl raportezi.


În cazul în care vă reamintiți parola sau reușiți să o recuperați vă recomand să nu mai accesați contul respectiv pentru a evita eventualele sancțiuni care se pot aplica conform Regulamentului în vigoare.
 
Sus