• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - O, brad frumos... împodobit!

  • Autor subiect DeletedUser166
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

badrela

Enchanter
Suntem invatati sa vina o singura data pe an .... in viata reala !! In Elvenar , suntem rasfatati ....as spune !!! ....Si ne place !!! :)
 

DeletedUser708

Guest
Avaaaaai dar nu mai terminati concursu ? Nu mai am rabdareeee , ard in flacari :))) Dati rezultatele
 

DeletedUser645

Guest
Am si eu o intrebare... nu era scris in regulament pana acum cateva zile ca se vor alege 10 castigatori?
 

DeletedUser645

Guest
Așa e,o să-ți retrag diamantele. Mulțumim de sesizare.
Cu placere!... nu am nevoie de mila voastra si nici nu voi fi partas la o astfel de frauda tipic romaneasca... si sa-ti spun ceva, poate era totul ok daca nu schimbai in regulament chestia cu cei 10 castigatori, mi se pare penibil ce ai facut... dar asa este cand cineva are putere si se joaca de-a "Dumnezeu".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
De craciun fii mai bun, fii adevarat :)))
Cu placere!... nu am nevoie de mila voastra si nici nu voi fi partas la o astfel de frauda tipic romaneasca... si sa-ti spun ceva, poate era totul ok daca nu schimbai in regulament chestia cu cei 10 castigatori, mi se pare penibil ce ai facut... dar asa este cand cineva are putere si se joaca de-a "Dumnezeu".
Esti penibil,de ce te superi ca au luat toti?:))
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus