• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Negustor si pozitionare pe harta lumii

Elfenar

Evoker
Odată mutat automat de sistem pe harta lumii poți schimba ofertele vecinilor din vechea poziție de pe harta de unde tocmai ai fost mutat chiar daca nu mai ești în aceasi locație . Încă nu am văzut daca văd ofertele tuturor din noua poziție de pe harta dar cred că e ok. Oricum vă trebui verificat că ceva nu este bine.

Nu mai sunt vecin cu cei ce apar cu ! fiindcă erau în vechea locație. Personal nu mă deranjează și poate rămâne așa cum este că pentru mine e super ok atâta timp cât îmi apar ofertele din locația actuală.
2021-10-04 002442.jpg
2021-10-04 003429.jpg
 

Elfenar

Evoker
Avem încă o problema cu negustorul. La mărfuri înălțate după ce adaugi ofertele nu mai ai posibilitatea de a schimba marfa sau de a anula tranzationarea acesteia și asta nu e ok. Daca nu avem posibilitatea sa anulam ofertele nu e ok si asta trebuie rezolvat iar daca asta a fost intentionat atunci e o mare porcarie si ne vom lua la revedere definitiv de la acest joc.



NS 2021-10-04 150149.jpg
 
Ultima editare:
Sus