• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Modernizare esuata

  • Autor subiect DeletedUser373
  • Data de început

DeletedUser373

Guest
Am incercat sa modernizez o fabrica care are cercetata fabrica avansata iar cerintele si costurile nu sunt pe rosu. Nu am reusit si nu inteleg de ce. Jos, in loc de modernizare apare cercetare dar, ma repet, am cercetata fabrica avansata. Va multumesc celor care ma ajuta sa vad unde gresesc
 

DeletedUser294

Guest
Un print ceva? Să vedem si noi mai detaliat despre ce e vorba? :)
 

DeletedUser373

Guest
am inteles de la colegii mei de fratie unde am gresit. Va multumesc frumos
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Daca scrie Cercetare in loc de Modernizare, inseamna, desigur, ca tehnologia pentru nivelele urmatoare nu e inca cercetata :) Si cum vad ca nu ai nici o fabrica avansata cercetata, acolo ai si gresit. Pentru tabele wiki e prietenul tau (sau prietena daca vrei :D) : https://ro.wiki.elvenar.com/index.php?title=Manufactories

In general pentru raportarile ce presupun o verificare a contului/stadiului de avansare, etc, este mai bine sa depuneti direct tichet la suport, pentru ca pe forum, fara date suplimentare, nu va poate nici un moderator spune direct despre ce este vorba.

In concluzie : nu e vreun bug.
 
Sus