• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Harta

Elfenar

Evoker
Am 108 locuri libere pe hartă de pe care colectez zilnic bani direct fară să am vecini...problema este că acele găuri cresc zilnic...în curând voi rămâne singur pe harta!

Din puținii vecini activi pe care îi aveam acum au rămas doar câțiva care chiar joacă și am un pic cercetat pe Harta Lumii... și nu doresc să fiu mutat în altă parte că poate fi mai rău decât este deja. :eek:

De ce nu suntem mutați cei din top 2000-până la top xxx să zic toți în același loc pe harta și așa am rezolva toate problemele existente și cu schimb de marfa și cu vecini activi și ajutor s.a.m.d... zic și eu că ar fi o soluție viabilă și benefică pentru toată lumea.

Trebuie să sun 108 prieteni să joace Elvenar să îl ajute pe Elfenar și atunci am rezolvat problema locurilor libere de pe hartă... sau să fac angajări și dau anunțuri la locuri de munca și angajez 200 de jucători să joace zilnic doar să acorde ajutor.

Elfenar SRL angajează ...mai în gluma mai în serios poate iese ceva cine știe.


Nu scrie nicăieri în regulament că nu ai voie să faci angajări din câte țin eu minte. ;)
 
Ultima editare:
Sus