• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Fratia ~ România ~ cauta membri activi !

  • Autor subiect DeletedUser2395
  • Data de început

DeletedUser2395

Guest
Fratia ~ România ~ cauta membri activi !

În această frăție primim doar jucătorii activi care îndeplinesc următoarele condiţii:
- Ajutorul între membrii frăţiei ( Motivare: Cultură , Cabana Constructorilor , Primărie)
- Să participe la Turnir
- Să participe la Aventurile Frăției
- Să fie activi cel puțin 5 zile pe săptămâna
- Să fie activi pe chat , + sa vorbească civilizat
- Să aibă minim 5000 Puncte Clasament

(!) Cine nu indeplineste conditile va fi expulzat, in rest distractie si joaca faina (!)
 

DeletedUser2395

Guest
Fratia ~ România ~ cauta membri activi !
Acceptam jucatori activi care vor sa faca parte din elita Elevenar.

În această frăție primim doar jucătorii activi care îndeplinesc următoarele condiţii:
- Punctaj minim de 10000 Puncte.
- Ajutorul între membrii frăţiei ( Motivare: Cultură , Cabana Constructorilor , Primărie)
- Participarea obligatorie la Provocări si Evenimente.
- Participarea obligatorie la Turniruri. (Minim 500 Puncte de Turnir)
- Participarea obligatorie la Aventurile Frăției.
- Să fie activi cel puțin 5 zile pe săptămâna


(!) Cine nu indeplineste conditile va fi expulzat, in rest distractie si joaca faina (!)


Info:
- Pentru a câștiga 500 de Puncte de Turnir, va trebui să completați:
17 provincii la 1 stea
sau 8 provincii la 2 stele
sau 5 provincii la 3 stele
sau 4 provincii la 4 stele
sau 3 provincii la 5 stele
sau 2 provincii la 6 stele

Daca vor juca 25 jucatori si fiecare din ei vor face cate 1600 puncte , vom castiga 10 cufere.
 

DeletedUser1288

Guest
Te razgandisi? :)
2. Nu doresc să particip la TURNEU ... nu consum Materiale / Provizi / Monede pentru a negocia la turneie !
Daca aveti nevoie va pot ajuta cu trupele ce le am dar nu fac negoceri la turneie !
Daca nu va baga la primul cufar in turneu minim 100 :diamond: sau 50+ :kp: nu voi consuma :coin::supply::diamond::marble::steel::plank::silk::crystal::scroll::elixir::magicdust::gem:
3. Oferta la Targ o pun cum vreau eu !!! ex ofer 10:plank: pe 40:steel: !!! din targ eu imi castig materialele ca un bun negustor ! nu va place oferta mea luati din depozit en-gros mai scump urcand tot mai scump !
4. Joc cel putin o data pe zi ... in unele zile sunt activ mai mult de 5 ore... in rest sara si dimineata ...
5. La Aventurile Fratiei la fel ca la Turneu ... nu voi consuma :coin::supply::diamond::marble::steel::plank::silk::crystal::scroll::elixir::magicdust::gem: , am nevoie de ele pt a creste.
 

DeletedUser2395

Guest
Sunt doar 500-600 puncte. care le fac fara sa vreau la evenimente...ori cum resurse nu consum doar trupe care si ele tot la evenimente le fac... primele cufere ofera gunoaie...ultimul ofera gunoi + ceva putin util... la cat resurse se ofera si la ce gunoaie se ofera mai bine nu joci...
 

Atașamente

  • duc bine1.jpg
    duc bine1.jpg
    474,9 KB · Vizualizări: 87
  • duc bine2.jpg
    duc bine2.jpg
    343,6 KB · Vizualizări: 98
  • duc bine3.jpg
    duc bine3.jpg
    392,6 KB · Vizualizări: 89
  • duc bine4.jpg
    duc bine4.jpg
    346,2 KB · Vizualizări: 89
  • duc bine5.jpg
    duc bine5.jpg
    543 KB · Vizualizări: 91
  • duc bine6.jpg
    duc bine6.jpg
    287 KB · Vizualizări: 92
  • duc bine7.jpg
    duc bine7.jpg
    326,4 KB · Vizualizări: 90

DeletedUser2395

Guest
Eu propun ca in cufere sa nu mai gasim gunoaie deoare ce se cer foarte multe resurse la negoceri si foarte multe trupe la lupta...si ca rasplata ofera gunoaie mai bine zis ...adica nu te motiveaza sa joci si sa ai interes...

Eu propun ca in cele 10 cufere sa fie urmatoaarele de jos , iar cine vrea sa intre in turnir sa plateasca o taxa de 100 :diamond:
Si nu in ultimul rand sa aibe adresa de e-mail confirmata sa poata juca ! As fi deacord sa cumpar lunar :diamond: !!!

01. 10:kp: / 1 Relicve / 1 Fragmentele sparte / 1 Stimulent de timp 30min
02. 15:kp: / 2 Relicve / 1 Fragmentele sparte / 1 Stimulent de timp 2h
03. 20:kp: / 3 Relicve / 1 Fragmentele sparte / 1 Aprovizionare 10%
04 . 30:kp: / 4 Relicve / 1 Fragmentele sparte / 1 Ploaia de Monede 10%
05. 1:diamond: / 5 Relicve / 5 Fragmentele sparte / 1 Meditație profundă
06. 5:diamond: / 6 Relicve / 5 Fragmentele sparte / 10 Puterea proviziilor
07. 10:diamond: / 7 Relicve / 5 Fragmentele sparte / 10 Producţie magică
08. 35:diamond: / 8 Relicve / 5 Fragmentele sparte / 2 Resaturarea regala
09 . 50:diamond: / 9 Relicve / 10 Fragmentele sparte / 3 Resaturarea regala / 1 Profit Portal
10. 150:diamond: / 10 Relicve / 5 Fragmente de Rune / 5 Resaturarea regala / 1 Planuri

Ar mai fi si alte propuneri..... cum ar fi....
jucatorul care face primul tot evenimentul (gata complet) sa primeasca o recompensa de 500:diamond:
jucatorul care face cele mai multe puncte la turnir / fratie sa primeasca o recompensa de 250-500:diamond:
Jucatorul care aduce un jucator noi pe servar ( jucatori cu adresa de e-mail confirmata si sa faca anumite puncte ca dovada ca joaca ) sa primeasca o recompensa de 100:diamond: / pe jucator
Sa primeasca fiecare jucator cadouri de sarbatori / ziua de nastere ... cadouri simbolice sa fie motivati de joc !!!

Jucatorul care raporteaza un bug sa primeasca 5 Resaturarea regala + 5 Planuri + 100:diamond:
Jucatorul care propune o ideie benefica jocului din care jocul are profit sa fie rasplatit cu 1000 :diamond:
 

DeletedUser2395

Guest
Fratia ~ România ~ cauta membri activi !
Acceptam jucatori activi care vor sa faca parte din elita Elevenar.


Intrarea este libere si fără vreun regulament , fiecare face ce doreste !!!

Cine-i harnic şi munceşte are tot ce vrea, cine-i leneş şi chiuleşte are tot aşa !
 

hulktim

Journeyman
Eu la turniruri nu vreau diamante, doar la 10 cufere facute sa dea o extindere sau la 3000 puncte/jucator :p:D
 

DeletedUser2395

Guest
Este foarte posibil ca pana in 2020 sa bage extindere ca premi sau la academia de magie ca daca nu pierd pe rupere jucatori :)

Si americani si germanii se plang de costul mare la :diamond: pe forumurile lor .. jocul la cum este actual va muri rapid ! nu cred ca va mai fi in 2021 ;)
 
Sus