• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

fragmente de vraja

EnchantedMarian

Associate
Salut! am mai sugerat ceva timp in urma, ca sa se introduca in joc o scimbare a fragmentelor de vraja pe altceva(ex: binecuvantari, vraji, catalaizatori, etc.), deja sunt jucatori de nivel mare care au sute de mii de fragmente de vraji(eu am deja 350k)si inventarul plin de cladiri ce pot fi desincentate. castigam si foarte multe la turla, macar acolo sa se schimbe procentul de sanse, adica ce facem cu atatea fragmente? sau macar sa fie puse la crearea in crafting mai multe obiecte ce necesita doar fragmente. Multumesc!
 

Storm64

Journeyman
Salut! am mai sugerat ceva timp in urma, ca sa se introduca in joc o scimbare a fragmentelor de vraja pe altceva(ex: binecuvantari, vraji, catalaizatori, etc.), deja sunt jucatori de nivel mare care au sute de mii de fragmente de vraji(eu am deja 350k)si inventarul plin de cladiri ce pot fi desincentate. castigam si foarte multe la turla, macar acolo sa se schimbe procentul de sanse, adica ce facem cu atatea fragmente? sau macar sa fie puse la crearea in crafting mai multe obiecte ce necesita doar fragmente. Multumesc!
Craftezi cu ele. Tocmai asta este si ideea. Asa iti poti alege singur singurel ce vrei sa craftezi in functie de necesitati.
 
Marian, eu nu sunt de acord cu tine, mie de ex. de abia imi ajung fragmentele de vraja, tu ai atat de multe deoarece cred ca nu craftezi suficient incat sa le consumi. Sa stii ca sunt anumite situatii la crafting cand se cer doar fragmente de vraja.
Si inca ceva, nu poti cere sa se schimbe procentul de fragmente la turla, doar pentru ca tu nu poti sa le folosesti!
 
Ultima editare:

ULISE

Ascended
Problema pe care ai ridicat-o este foarte buna dar nu iti face nicio speranta deorece dezvoltatorii nu au intentia de a o implemanta prea curand, poate peste doi-trei ani! Cati dintre noi vor mai juca atunci?

Mai multe propuneri bune depe la inceputul jocului nu au foste agreate initial de catre dezvoltatori ca mai apoi sa fie introduse in joc sub pretextul de a avantaja jucatorii nou veniti. Asa se va intampla si cu propunerea ta dar mult mai tarziu.

PS
De cand se asteapta introducerea facilitatii de la ateliere si pentru fabrici sau depozite de armament si inca nu s-au hotarat sa o implementeze!
 
Sus