• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Forum fratie

  • Autor subiect DeletedUser2770
  • Data de început

DeletedUser2770

Guest
Bună ziua, numele meu este Florin.
Ce credeti , ar fi bun un forum al fratie , am putea comunica mai bine, am putea pune anumite topicuri legate de joc , așa cum sunt și în alte jocuri de strategie
 

pac67

Apprentice
Caut fratie cu colegi activi, oferte de 2-3 stele sa nu zaca mai mult de 15 ore , in rest implicare in toate ale jocului .
 
Uite la noi toata lumea are chef de joc, pacat ca nu mai avem locuri libere...mi-ar fi placut sa fii in fratia noastra!:)
Probabil cu cat esti mai puternic in joc si ai aproape toate obiectivele spre final, scade si pofta de joc, la noi suntem multi care inca mai avem obiective de terminat si de aceea si determinarea....:) o zi buna!
 

ULISE

Ascended
In afara de fratiile de pe prima pagina care sunt cam full restul sunt in proces de destramare ....
 

pac67

Apprentice
Buna colegi ! Recomand Highgarden , unde joc de curand . Unde nu-i intelegere si toleranta apare ... "destramarea" . Imi dati mesaj sau lui brandelis .
 
Sus