• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Extinderi

Elfenar

Evoker
Bună seară. Este disponibilă o nouă extindere la cercetare provincii. Anunțați colegii să o amplaseze în oraș dacă au suficiente provincii cercetate pe hartă. Să aveți o seară minunată și spor la joc.
 
Ultima editare:

laurCO

Associate
Când mai primim extinderi? La toate eventurile sunt misiuni, chiar multe, de a cerceta provincii, însa multi din frăția noastră au depășit deja limita numărului de provincii pentru acordarea de extinderi teren.
 

Elfenar

Evoker
Când mai primim extinderi? La toate eventurile sunt misiuni, chiar multe, de a cerceta provincii, însa multi din frăția noastră au depășit deja limita numărului de provincii pentru acordarea de extinderi teren.

Bună ziua. Extinderile așa cum se știe apar atunci când este anunțat un nou capitol și de obicei este doar o singură extindere la noul capitol și două extinderi Premium pe Diamante pentru cei care au achiziționat deja toate extinderile posibile pe Diamante. În cazul în care vă apărea un nou capitol în joc atunci acea extindere pentru cei ce au cercetat suplimentar pe harta vă fi disponibilă automat.

Extinderi H.jpg
 

laurCO

Associate
Mulțumesc pentru răspuns! Sunt la ultimul capitol, iar de 2 capitole nu am mai primit extindere pentru finalizarea de provincii, doar oferte cu diamante și cele din cercetare tehnologie. Spor în toate!
 

ULISE

Ascended
Problema extinderilor este veche de cand exista jocul, practic este cel mai ingust loc din joc.
Asta este si unul din motivele pentru care eu am cam lasat contul meu in "paragina".
Poate voi, cei activi, sa prindeti zile mai bune!
 
Sus