• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Eroare server

MihaiFaur

Associate
folosesc de obicei microsoft edge in windows 7sp1 x32 si nu am probleme, merge bine, de aseara tot da eroare server la incarcare joc, si acu numai merge deloc pe edge
in firefox da json not found dar a mers pana sa scriu aici
Fără titlueee.jpg
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Jocul nu are nicio problema. Dupa ce scrie in eroare e o problema de randare. Verifica sa ai accelerarea hardware activata si sa fie in regula driverele video.
 

MihaiFaur

Associate
s-a rezolvat in 2 zile,..acu merge brici pe toate browserele,..de fapt singurul pe care a mers tot timpul a fost google chrome, firefox si microsoft edge chromium erau cu probleme, s-ar putea sa fi fost de la mine pt ca pe un ssd de 120gb mai aveam 0,95 gb si memoria virtuala sau aia partajat de ram pt adaptorul grafic gainward nvidia gts 450 512 gb, 128 de biti total memorie grafica 1990 gb, eu mai joc si bfbc2 mp si mai fac demouri (10giga numai demouri) pt raportare codati pe elitepomoika.ru acolo sunt nr.1 in rank la fraguri harta atacama desert mike_killerx. moare rusii de necaz, ca i-am intrecut
hai ca v-am dat clasa alde devoska(copii in rusa)hi hi hi hi glumesc si puteti sa radeti si voi
acu numai imi sterge nineni contul pe forum aici
toate cele bune!!!

driveru video e legacy(ultimul) din aprilie 2014, nvidia nu mai ofera suport pt windows pe 32 de biti, doar x64

poate afost ceva la serverul de autentificare, depinde ce server au apache sau nginx
 
Sus