• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Echipa Elvenar ?

Elfenar

Evoker
Cine este echipa Elvenar? Sunt jucători activi în acest joc? Avem rugămintea pentru o mai bună transparentă a jocului să fim informați daca Echipa Elvenar joacă activ pe acest server. Dacă sunteți jucători activi pe joc și participați la Turnir sau la alte activități în cadrul jocului atunci avem dreptul să știm cine Administrează acest joc pentru a nu exista îndoieli de nici o natură.
 

Atașamente

  • Echipa Elvenar.jpg
    Echipa Elvenar.jpg
    9,8 KB · Vizualizări: 89

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Salutare! Eu sunt jucător activ al acestui joc. În limita timpului disponibil particip la Turnir, Turla veșniciei, Aventurile Frăției și evenimente. Pentru a nu avea îndoieli pot să îți spun că nu sunt în partea de sus a niciunui clasament, nu cunosc personal vreunul dintre jucătorii acestui joc și nici membrii Frăției din care fac parte nu știu că sunt moderator. Sper că îți vor fi de folos informațiile oferite.
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Salutare! Eu sunt @Storm64 in joc, daca mai exista vreo indoiala, si am ajuns pe primul loc doar pentru ca sunt manager, nu pentru ca il stiu foarte bine si sunt bun, evident.

Topic-ul e despre indoieli bag seama, care oricum vor exista indiferent de ceea ce scrie unul sau altul, pentru ca e in insasi natura umana subminarea bucuriei de a fi parte la ceva si ridicarea pe piedestal a posibilelor conspiratii tenebroase :eek:

Daca nu jucam : Ia uite la neica nimeni adminii astia, nici nu joaca si nu stiu jocul sa ne poata ajuta!
Daca jucam : Da cu cine jucati voi acolo ? Ca d-aia x si y sunt pe pozitia z!
Daca alegem persoane din afara in echipa pentru a nu exista suspiciuni : Astia isi aduc familia si fac nepotisme. Sa aduca jucatori, care stiu! Care fac parte din comunitate!
Daca alegem persoane dintre jucatori, cum e normal, sa poata ajuta eficient : Pai sigur, ei sunt admini si joaca si jocul. Nu e corect! Si sigur fac si magarii!

Cum o dai, o intorci, vorba unui clasic :)

Namaste!
 

Storm64

Journeyman
Salutare! Eu sunt @Storm64 in joc, daca mai exista vreo indoiala, si am ajuns pe primul loc doar pentru ca sunt manager, nu pentru ca il stiu foarte bine si sunt bun, evident.

Topic-ul e despre indoieli bag seama, care oricum vor exista indiferent de ceea ce scrie unul sau altul, pentru ca e in insasi natura umana subminarea bucuriei de a fi parte la ceva si ridicarea pe piedestal a posibilelor conspiratii tenebroase :eek:

Daca nu jucam : Ia uite la neica nimeni adminii astia, nici nu joaca si nu stiu jocul sa ne poata ajuta!
Daca jucam : Da cu cine jucati voi acolo ? Ca d-aia x si y sunt pe pozitia z!
Daca alegem persoane din afara in echipa pentru a nu exista suspiciuni : Astia isi aduc familia si fac nepotisme. Sa aduca jucatori, care stiu! Care fac parte din comunitate!
Daca alegem persoane dintre jucatori, cum e normal, sa poata ajuta eficient : Pai sigur, ei sunt admini si joaca si jocul. Nu e corect! Si sigur fac si magarii!

Cum o dai, o intorci, vorba unui clasic :)

Namaste!
Draga Elmer, ai uitat ghilimele de rigoare. Daca nu le pui, sa stie si ultimul mohican de aici ca este o gluma, atunci astept sa-mi trimiti toate bonusurile de care ai beneficiat, caci, deh, oi fi eu adminul Elmer Fudd si nu stiu. :p:coin::coin::coin:
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Draga Elmer, ai uitat ghilimele de rigoare. Daca nu le pui, sa stie si ultimul mohican de aici ca este o gluma, atunci astept sa-mi trimiti toate bonusurile de care ai beneficiat, caci, deh, oi fi eu adminul Elmer Fudd si nu stiu. :p:coin::coin::coin:

Neah, numai eu pot fi Storm, nu si invers. Insufficient rights! :p

@Elfenar : Poti sa scrii si sa te prezinti cum vrei tu, nu sunt necesare dovezile de nicio natura aici, dar fara printscreen-uri cu documente, facturi, date personale, etc, pentru ca e un forum public, nu e tocmai locul potrivit pentru asa ceva din motive evidente. Vezi regulament. Am sters postarea ta. Multam pentru intelegere :)
 

Storm64

Journeyman
Neah, numai eu pot fi Storm, nu si invers. Insufficient rights! :p

@Elfenar : Poti sa scrii si sa te prezinti cum vrei tu, nu sunt necesare dovezile de nicio natura aici, dar fara printscreen-uri cu documente, facturi, date personale, etc, pentru ca e un forum public, nu e tocmai locul potrivit pentru asa ceva din motive evidente. Vezi regulament. Am sters postarea ta. Multam pentru intelegere :)
Las' ca ma fac eu mare si-mi dau singur drepturi ;)
 

Elfenar

Evoker
Din păcate eu personal nu mă încadrez în aceste cerințe și oricum se știe deja că locurile sunt ocupate când e vorba de așa ceva... așa cum să specificat deja să nu intram la idei că am avea șanse să găsim un loc liber cândva... și să nu se înțeleagă greșit că Inno face cumva recrutări fiindcă momentan nu sunt locuri libere în aceasta lume de joc. Daca dorești să devii admin în acest joc trebuie să selectezi o alta lume de joc să joci corect și să aplici acolo pentru acest "Job"... de la 2h/zi la non stop poate pentru un pic de :diamond: de la 8.000 :diamond: la 10.000 :diamond: / luna după părerea mea pentru munca depusă și țoață stima domnilor și doamnelor pentru efortul depus că noi să putem juca acest joc.

Recrutare.jpg
 
Ultima editare:
Sus