• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Event Discuții - Zodiacul de toamnă 2021

ULISE

Ascended
Daca mai aveti "chei" in stoc merita sa luati cladirile din ulyimele 2 zile, adica cea de azi si cea de maine!!
Noroc!!
 

hulktim

Journeyman
Eu acum am inceput pagina nr 4 la Premiile speciale si am consumat toate cheile. Ma intreb oare cum am putea termina pana la pagina 8 ??? Cu o tona de diamante. Nu se merita, nu se merita nici sa iei premiile premium daca nu ajungi la ultima pagina. Ce sa mai zic de mine care abia am reusit sa ajung la pagina 4. A ajuns cineva aproape de ultima pagina?
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Eu acum am inceput pagina nr 4 la Premiile speciale si am consumat toate cheile. Ma intreb oare cum am putea termina pana la pagina 8 ??? Cu o tona de diamante. Nu se merita, nu se merita nici sa iei premiile premium daca nu ajungi la ultima pagina. Ce sa mai zic de mine care abia am reusit sa ajung la pagina 4. A ajuns cineva aproape de ultima pagina?

Pai 4 pagini sunt suficiente, practic iei tot din eveniment. Numarul de pagini nu e unul limitat, se continua extrem de mult. Pe la pagina 4 ai numarul complet de artefacte pentru a evolua cladirea la maximum si primesti o noua cladire de baza Panda rosu luand-o practic de la capat cu premiile pentru a o evolua. Vrei o gramada de cladiri evolutive si/sau sa avansezi in liga, continui, nu, poti sa te opresti acolo.
 

ULISE

Ascended
Chiar daca iei doar 7 artefacte pentru evolutia cladirii principale urmeaza aventurilr fratiei unde cu minimum de efort se pot face cele trei harti si mai iei ultimele 2 artefacte pentru evolutie.

Tot c e excede ceea ce am spus mai sus inseamna "performanta" si se plateste din greu cu diamante!
 
Sus