• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții versiunea 1.168

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre versiunea 1.168.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

Elfenar

Evoker
  • Stimulentele Semințelor, Manei și Unuriumului la Cazan vor fi acum aplicate tuturor clădirilor care produc acele resurse, inclusiv Minunilor străvechi! Numele lor sunt destul de magice: Luna recoltei pentru Semințe, Darul lui Enar pentru Mană și Renașterea Unurului pentru Unurium!
  • Tuturor cladirilor? Negustor pentru Seminte sau Unurium si cladirile din eventuri?
 

tvhy

Journeyman
se tot fac update-uri/upgrade-uri
nu am comentat ca m-ati mutat fara a ma intreba la marginea hartii unde am 150 de banuti(nu mai spun cati inactivi)
dar nu se poate sa ne lase sa motivam si banutii ca si pe colegii descoperiti din tabelul cu vecini decat sa alergam pe harta?
 

Monna

Associate
Buna ziua, dragilor! Am o problema: nu pot deschide cufărul Elfii de Pădure desi am toate cele cerute.Sper ca mă lamuriti și pe mine de ce "cartea" este zapacita (adică nu arata realitatea)când vreau sa o deschid în etapa la care am ajuns ?!Mulțumesc anticipat!
 

Elfenar

Evoker
Ai aici raspunsul >>> Cazanul

Cazan.jpg
Noutati.jpg



 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus