• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Turla Veșniciei Multiplayer

Goodspeed

Journeyman
AtelierM.jpg

Nò, să mă laud și io: azi am luat și casă și atelier și 500 de la lădiță!:cool:
 

DeletedUser2521

Guest
IERI SI AZI , AM DAT LOVITURA ! IN PARTEA SUPERIOARA A TURLEI , AM PRIMIT UN ATELIER MAGIC, O BIBLIOTECA SI UN DJIN + ANEXE. SE PARE CA LUPTA PENTRU VARFUL TURLEI , ADUCE MULTE BENEFICII. SUNT MULTUMIT !
 
Ultima editare de un moderator:

yulishko

Enchanter
Hellou, stiti cu totii cat am trancanit despre premiile individuale pe care le ofera tulrla, despre faptul ca primim la greu fragmente de vraja si prof portal, despre faptul ca primim numai ce nu avem nevoie.....De atunci am mai castigat ocazional cate o casuta majica, si cate un atelier.....saptamana asta insa, nu stiu ce s-a intamplat pentru ca am castigat asa:

1). nelipsitele fragmente, 2 reduceri de 8 ore, o casuta magica si 15 diamante la prima spira.
2). aceleasi fragmente, 20 diamante, djinn si atelier magic la spira 2 (deja nu mai pot pune atelierele in oras intre timp am cumpara 4 buc. cu ce stransesem de la fantani) la spira 2
3). fragmente,1 teleportare, 3 catalizatori si....ta-na-na.....un armurier Gnom, la cea de-a 3 spira

Nu-mi sta in fire sa ma laud, insa e corect sa anunt si cand sunt multumita, iar de data asta chiar am avut noroc!! Sper sa ma tina si sa ajunga si la voi!!
 

daymaker

Wizard
Hellou, stiti cu totii cat am trancanit despre premiile individuale pe care le ofera tulrla, despre faptul ca primim la greu fragmente de vraja si prof portal, despre faptul ca primim numai ce nu avem nevoie.....De atunci am mai castigat ocazional cate o casuta majica, si cate un atelier.....saptamana asta insa, nu stiu ce s-a intamplat pentru ca am castigat asa:

1). nelipsitele fragmente, 2 reduceri de 8 ore, o casuta magica si 15 diamante la prima spira.
2). aceleasi fragmente, 20 diamante, djinn si atelier magic la spira 2 (deja nu mai pot pune atelierele in oras intre timp am cumpara 4 buc. cu ce stransesem de la fantani) la spira 2
3). fragmente,1 teleportare, 3 catalizatori si....ta-na-na.....un armurier Gnom, la cea de-a 3 spira

Nu-mi sta in fire sa ma laud, insa e corect sa anunt si cand sunt multumita, iar de data asta chiar am avut noroc!! Sper sa ma tina si sa ajunga si la voi!!
Pana nu vad nu cred :D
 

yulishko

Enchanter
Daca nu crezi...nici n-ai sa vezi :p.
Serios acum, si eu am fost super surprinsa de saptamana asta, cu atat mai mult cu cat turla a fost foarte vitrega cu mine.

@viorica2019
Multumesc.
 

DeletedUser2521

Guest
Fratilor! Tot citesc ca: fac din turla un etaj, doua sau o poarta. Pai , frumosii mei frati, turla este o femeie ,pentru barbati si un barbat, pentru femei. Deci; la lupta fratilor si cuceriti, ce doriti. Eu alerg femeile, de aceea "iubesc "! varful turlei.;)o_O:p
 
Ultima editare de un moderator:

ULISE

Ascended
Turla este o Fata Morgana. Te amageste cu premii magice si nu iti da mai nimic. Exceptiile intaresc regula.

PS
Cati nu viseaza sa dea lovitura la loterie dar marea majoritate a celor care joaca doar cotizeaza!
 

DeletedUser2521

Guest
Ulise si daca ar pune la fiecare palier doar 100 provizii, tot as cucerii varful turlei, pentru cei care au realizat acest joc.Cand lucrezi intr-o firma, managerul te stimuleaza cand ai realizari ,oferindu-ti un post superior. Asa si aici, urcand obtii premii mai bune sau mai putin bune, pentru pretentiile noastre.Dar, nu uita ca este doar un joc distractiv, ce ne ocupa timpul ,atunci cand nu facem altceva folositor .Lasa organizatorii sa puna ce doresc , iar noi cu voie buna si luoare aminte , sa le multumim ,luindu-le toate premiile !? Ce zici ?
 

ULISE

Ascended
Foarte corect ce spui. Asta este si motivul pentru care eu m-am indepartat tot mai mult de acest joc desi la inceput am sperat sa fie cu totul altceva, deoarece Elvenar a "evoluat" spre o zona pe care am intalnit-o mai atractiva in alte jocuri. Pacat ar fi putut fi ceva original deoarece promitea mult.

In consecinta am folosit "telecomanda" si am schimbat canalul, adica jocul.
Inca nu ma indur sa renunt definitiv dar nu am mai up-gradat orasul de 2 rase si nu stiu daca o voi mai face vreodata. Ma limitez sa intru odata pe zi deorece restul timpului mi-l ocupa alte jocuri mult mai :cool:!

Scuze dar acum trebuie sa incep niste lupte in expeditie la care participa toata alianta iar premiile chiar sunt magice. Pe curand!
 
Ultima editare:
in primul rand nu ai cum sa vezi deoarece din viteza si de bucurie am scris atelier dar castigasem locuinta....asa ca te cred...:p
 
Sus