• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Event Discuții - Tărâmul Phoenixului 2023

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre evenimentul Tărâmul Phoenixului 2023.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

Elfenar

Evoker
Cine are nevoie de Artefact pentru Phoenixul amurgului îl poate obține la Academia de Magie costul fiind 2 Artefacte de la eventul curent.

Nu uitați să verificați adresa de Email pentru premiul de 100 Esență cerească și să hrăniti Pxoenix din cenușă ! Baftă tuturor!



1680641807468.png
 
Ultima editare:

Reina Del Mar

Journeyman
Cladirea e foarte frumoasa, insa:
10% discount la turla ar fi trebuit aplicat si la provincii si turnir. De ce doar la turla? E foarte important pentru cei care negociaza!
12:00h efect hranire? Serios, e ilar. Avem nevoie de minim 24h! Ca sa nu mentionez ca la rata la care apare hrana pentru favoriti la craft ar fi trebuit sa nu necesite hrana.
Nu inteleg de ce ofera relicve, poate e utila pentru cei foarte la inceput, insa pentru cei mai avansati sunt inutile - in afara cazului in care vom putea face ceva cu relicvele in exces la un moment dat. Deocamdata nu vad sensul relicvelor.
Overall e o cladire frumoasa, dar avantajele pe care le ofera sunt foarte slabe. Are nevoie de imbunatatiri asap.
 

tvhy

Journeyman
da, cladiri frumoase si putin/deloc practice
si asta parca de la event la event se accentueaza in defavoarea jucatorilor chiar daca se inmultesc eventurile ca ciupercile dupa ploaie
am mai spus-o si o repet: mai bine eventuri mai putine cu cladiri (chiar urate) ,dar sa ai ce face cu ele(gen phonix de foc,urs polar etc) decat multe si cu cladiri frumoase si proaste(aici intra si acest phonix dupa parerea mea umila)
 

ULISE

Ascended
Perfect de acord cu tvhy!
De mult evenimentele au cazut in derizoriu.
Am o idee de ceea ce se va intampla pe viitor in joc dar nu vreau inca sa o spun ca su nu le dau idei .......
 
Sus