• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Feedback Discuții - Puterea muzicii

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre noul capitol.
Așteptăm cu nerăbdare feedback-ul tău.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 

frunza

Chef
“Daca timpul ar fi avut frunze, ce toamna!n-am spus-o io, da` imi place cum suna!

Daca la rasa anterioara cladirile au fost spectaculoase prin coloristica, acum in orasul meu a venit toamna…simfonii de tonuri maro si gri imbraca tobele, cornurile si viorile ce aliniaza arii muzicale albastre pe portativul Portalului. Din depozite tasnesc falange miscatoare gata-gata sa-ti fure mouse-ul, iar din fabrica de otel curg rauri de culoare aurie, la soare te poti uita, dar la ea ba..si as putea continua, da` o dau in varianta cu “1001 de nopti” si nu ma cheama Seherezada.

Frumos capitol, o bila rosie pt dezvoltatori. De data asta am jucat de placere, n-a mai fost atat de chinuitor, plictistitor si frustrant! Un capitol pe care l-am parcurs cu interes si cu dorinta de a face mai mult. Pt prima oara (dupa nu stiu cat timp) n-am mai simtit jocul ca pe o corvoada, ci placut si relaxant.

Marfurile sensibile au reprezentat si reprezinta un obstacol si o provocare, piata “explodand” in oferte intangibile (uneori) din cauza cerintelor mari la cercetare. Dar le-am invartit ca pe-un pui la rotisor, pana mi-a iesit pasienta si-am dat sah mat din mai multe mutari :)

Sa ne fie de bine, si sper, ca in viitor sa fie tot la fel!
Si-am incalecat pe-o sa si v-am spus povestea mea!
 
Sus