• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Event Discuții - Ospățul fusion al Mamei Juul 2023

Reina Del Mar

Journeyman
Cladirea e foarte mult supraestimata (de catre dezvoltatori), nu ii vad locul principal intr-un eveniment. Adica vom avea 1% sansa de drop pentru hrana pentru favoriti si in rest monede/orci/orci strategi/razboinici orci/vraji cu sansa mult mai mare de drop. Hrana e punctul principal de interes pentru aceasta cladire si sansa de a o obtine e infima.
@Elmer Fudd: ai idee daca se ia in calcul imbunatatirea cladirii? Poti arunca o intrebare mai sus? :) La cum arata acum nu e interesanta.


1683300737133.png

Multumesc.
 

Reina Del Mar

Journeyman
Recompensa zilnica e mica versus evenimente anterioare - de ce sunt doar 20 de palarii? La cat de plictisitor si consumator de timp e eventul ar fi trebuit sa primim 100, lol.
Mecanismul e oribil, mai ales daca joci pe mobil; trebuie mereu sa verifici ingredientele, sa faci calcule, consuma foarte mult timp.
Da, poti anula cerinte (unele sunt extrem de scumpe pentru ceea ce poti primi), apoi sa astepti 30 de minute, din nou timp, iar verificat cerinte, iar calcule. Pana acum ocupa locul 1 in lista mea a celor mai putin reusite evenimente.
As aprecia sa nu mai fie repetat in aceasta forma.
Asupra cladirii principale a evenimentului mi-am exprimat deja parerea, o sustin in continuare.
 

Hiarchas

Associate
Cred că e oarecum normal ca intr-o activitate de creație să fie și apară atât lucruri reușite cât și nereușite. Ii înțeleg pe cei care muncesc la așa ceva. Nu e deloc ușor să fii creativ si inovativ la comanda. Dar am încredere că la fel cum alte evenimente trecute au fost frumoase si atractive, echipa care lucreaza la acest joc va reuși si pe viitor să ne surprindă în mod plăcut. Acest eveniment este evident si pentru mine ca nu este unul reușit. Cred că nici nu voi construi clădirea în oraș, pentru a păstra spațiul disponibil pentru alte oportunități.
 

frunza

Chef
Tare mult mi-ar fi placut ca aceasta cladire evolutiva sa fie ofertanta, imi era necesara, c-asa ce duc o lipsa de graunte de-mi scartaie maselele armonios in cheia sol. Hrana pt favoriti la academie e “rarisima” si “dejeaba” o dramuiesc, uneori abia imi ajunge pt cladirile prioritare la turla si turnir. Unele dintre ele n-au vazut graunte si nici n-o sa vada vreodata, ca n-am.

Cladirea era de interes pt mine si pt fragmentele de vraja; nu credeam c-o sa ajung sa ma vait de asta…deh, timpuri de restriste! In inventar abia mai gasesc cate ceva “sa toc”, sa le pot obtine. S-au dus vremurile cand ma intrebam ce sa fac cu ele, acu` imi fac ochii telescop si raman in pozitia ganditorului.

Una dupa alta si alta peste una, ar fi de bun augur daca dezvoltatorii ar pleca urechea la spusele noastre, asa din cand in cand! :)
 

ULISE

Ascended
Pai asta este si ultima poitica inno - elvenar si anume sa ne oblige ca sa consumam ce am tot strans in inventar ca sa fim apoi "obligati" sa cotizam la cutia "milei" pentru diamante!

PS
Va mai aduceti aminte cand la evenimente obtineam foarte multe Fantani ale dorintei ....................
 

basarab

Journeyman
ospățul este incitat, cu toate că am căutat prin tot internetul să găsesc o asociere între ”mama juul„ și ”ana (lui Manole”)
dar, în afara de ”Elvenar”, nu există !
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Daca mai aveti ceva feedback concret (vrem si pozitiv si negativ) pentru acest eveniment, il puteti scrie aici in urmatoarele aproximativ 2 zile pentru a trimite mai departe. Multam.
 

solitaryMan

Apprentice
Ce sa faci cu atea cladiri daca nu ai unde sa le pui? Eu am nevoie de "Extindere provincie" :)
Mi-ar placea sa poti obtine "Extindere provicine"(macar 1 singura) la fiecare event.
 
Sus