• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Event Discuții - Magia iernii 2021

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Te rugăm să folosești acest subiect pentru a discuta sau pentru a-ți exprima părerile despre evenimentul Magia iernii 2021.

Toate cele bune,
Echipa Elvenar
 
Care mail cu cheițe? Eu nu am primit niciodată în email monede ale evenimentului, respectiv în acest moment cheițe.

Poate cineva să îmi spună, dintre moderatori, care este motivul?

Apoi în anunțul din joc privind monedele gratuite zilnice scrie că primim 35 de monede. Însă în joc zilnic primim 30, sau cel puțin eu atât primesc. Voi câte monede primiți?

A se vedea imaginile alăturate.

screenshot-ro1.elvenar.com-2021.12.08-08_10_14.jpg

screenshot-ro1.elvenar.com-2021.12.08-08_12_12.jpg
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Care mail cu cheițe? Eu nu am primit niciodată în email monede ale evenimentului, respectiv în acest moment cheițe.
Email-urile sunt trimise automat de către sistem către toate adresele de email validate și care nu au fost dezabonate de la primirea de noutăți. Dacă nu ați primit email, asigurați-vă că permiteți email-uri de la sistem în setările jocului (rotița dreapta jos), că verificați adresa corectă pe care este înregistrat contul și că nu v-ați dezabonat între timp.
Puteți găsi majoritatea cauzelor probabile în secțiunea de ajutor a suportului : https://support.innogames.com/kb/El...-primit-Buletinul-informativ-al-Evenimentului

Apoi în anunțul din joc privind monedele gratuite zilnice scrie că primim 35 de monede. Însă în joc zilnic primim 30, sau cel puțin eu atât primesc. Voi câte monede primiți?
Este o eroare în mesajul din Noutăți, cantitatea corectă este 30 de Chei poștale.
 
Email-urile sunt trimise automat de către sistem către toate adresele de email validate și care nu au fost dezabonate de la primirea de noutăți. Dacă nu ați primit email, asigurați-vă că permiteți email-uri de la sistem în setările jocului (rotița dreapta jos), că verificați adresa corectă pe care este înregistrat contul și că nu v-ați dezabonat între timp.
Puteți găsi majoritatea cauzelor probabile în secțiunea de ajutor a suportului : https://support.innogames.com/kb/El...-primit-Buletinul-informativ-al-Evenimentului


Mulţumesc frumos pentru răspuns. Am făcut modificările respective. Acum aştept un nou eveniment pentru a beneficia şi eu de avantajele cadourilor.
 

hulktim

Journeyman
Am dat revendicare premiu Piatra Spectrala. Nu o gasesc nicaieri in inventar sau altundeva. Unde o pot vedea mai exact si ce face concret???
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Am dat revendicare premiu Piatra Spectrala. Nu o gasesc nicaieri in inventar sau altundeva. Unde o pot vedea mai exact si ce face concret???

Acest articol poate fi folosit în timpul diplomației Turlei ca resursă „joker” și va fi acceptată de oricare dintre spirite acolo!
 

Atașamente

  • Piatră spectrală.png
    Piatră spectrală.png
    631,6 KB · Vizualizări: 78
Sus