• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - Te iubesc?

  • Autor subiect DeletedUser1792
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1792

Guest

Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concurs.
 

DeletedUser1836

Guest
daca Fyir poate transforma totul in opusul a orice, atunci de ce sunt impotriva relatiei?
 

DeletedUser1885

Guest
Văd că unii concurenți nu respectă limita de 100 de cuvinte, iar alții nu continuă povestea de unde a rămas, ci fac o chestie cu totul separată, iar unii postează alte imagini, nu din orașul lor.
Postările lor vor fi luate în considerare pentru tragerea la sorți în ceea ce privește premiile?
 

DeletedUser798

Guest
Eu nu intentionam sa particip. Am intrat dimineata si am citit postarile cu speranta ca voi gasi in ele o poveste amuzanta, cu un fir narativ despre care m-asteptam sa fie intortocheat, dar logic! Din pacate, textul seamana cu un delir nesistematizat. Este si motivul pentru care postarea mea suna asa cum suna... Nu tin sa-mi fie luata in consideratie de juriu, insa sper sa reprezinte pentru urmatorul concurent o posibilitate de "iesire" din incalceala ideatica fara sens. Ca un alt inceput... Si daca orgoliile sunt prea mari ca sa se accepte aceasta oferta de ajutor, n-am nicio treaba s-o stergeti. :)
Succes si...noima in ceea ce veti scrie in continuare!
 

DeletedUser1792

Guest
Văd că unii concurenți nu respectă limita de 100 de cuvinte, iar alții nu continuă povestea de unde a rămas, ci fac o chestie cu totul separată, iar unii postează alte imagini, nu din orașul lor.
Postările lor vor fi luate în considerare pentru tragerea la sorți în ceea ce privește premiile?


Vom premia 6 jucători, jucători care respectă cerințele.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus