• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

DIAMANTE

Sunteti multumiti de ofertele la dimante?


  • Total votanți
    13
  • Acest sondaj se va închide: .

ULISE

Ascended
Este deja de notorietate ca Elvenar este cel mai zgarcit joc in privinta oricaror tipuri de bonusuri!
 

daymaker

Wizard
La alte jocuri in gradina Inno am cumparat toate expansiunile cu diamante si mai am 10k in stoc fara sa bag 1 leu...
 
Da, sa inteleg ca ti-a fost dor de mine?
Lupt pe baricade, nu parasesc jocul cand ceva nu merge.
Eu pun suflet cand joc si apoi restul!
Tu ce mai joci acum, am vazut ca ai abandonat "corabia"?
Ai pleca tocmai acum cand au inceput sa apara unele facilitati!
Sa stii ca nu totul se rezuma la diamante, sunt bune nu zic dar nu decisive!
Seara frumoasa!
 

daymaker

Wizard
- Nu chiar, vroiam doar sa te starnesc :)))
- Bravo tie!
- Si eu am pus suflet pentru fratia aia inca de la inceputurile jocului, dar de prea mult "miserupism" si plictiseala am luat decizia sa renunt. Boala lunga moarte sigura, nu mai aveam nicio tragere de inima sa mai intru.
- Forge of Empires de aproape 4 ani, nu ma cauta pentru ca am alt pseudonim :))
- Enumera cateva facilitati, chiar m-ai facut curios! (cladiri la eventuri 4x4 SUPER INUTILE?!?)
- Intr-adevar nu totul se rezuma la diamante si nu lipsa lor a contribuit la decizia mea. Mereu am fost de parere ca jocul nu mai are farmec daca nu te chinui un pic si cumperi tot cu bani reali si faci chestii instant cu diamante.
 
Mai intai era frumos daca salutai.
Sa stii ca nu m-ai starnit, chiar daca stiu ca iti place sa ma sacai uneori.
Am raspuns civilizat asa cum as face cu orice coleg de joc.
Nu te caut stai linistit, nu sunt de la baietii "cu ochi albastri"!
Sa nu intram in amanunte, daca oricum nu joci ce importanta are.
Ma bucur ca ai gasit un joc care sa iti placa, tu de obicei esti nemultumit mai ales cand critici elvenar.
Oare jocul tau este perfect, iti da totul la indemana? Daca este asa, spor la joc incontinuare!
Seara frumoasa!
 

basarab

Journeyman
Pot să spun și eu o poveste !? : ceva mai scurtă! Că jocul este un hobby, nu-I așa !? Deci ceva plăcut în timpul liber. Nu-mi permit să adaug ceva la DEX, dar în activitatea profesională, dacă nu îți place ce faci, realizezi ceva bun sau foarte bun ? Eu nu am întâlnit pe nimeni ! În schimb, din fragedă pruncie, nu mi-a ajuns ”timpul liber„ Parcă o aud și acum pe mama : ” Nu te duci la joacă, până nu mănânci tot…Nuuuu, mai înfuleca așa repede „ sau la orele serii, ce să mai spun, că de multe ori părinții m-au dat dispărut, că nu mă găseau în locurile obișnuite de joacă. În rest, am rămas un multi Hobbyst ! Fără prea mult ”timp liber” Cine mai are așa ceva, azi ? Că mai facem un ban în plus (eventual să-l dăm pe ”diamante„) Dar am făcut și sport nehobbyst. Am și câștigat, de copil, un stilou cu peniță de aur, la un concurs mare (nu dau marca să nu fie reclamă). Nu am reușit să-l păstrez și nici să-l vând : l-am făcut cadou unei doamne directoare, cu rugămintea să-mi angajeze mama, ce nu-și găsea loc de muncă. Și ce important m-am simțit, că mi-am adus aminte de cuvintele antrenorului meu din copilărie : ” În sport, important este să concurezi cu tine și să te depășești mereu
 
Sus