• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Conectare cu tableta

  • Autor subiect DeletedUser1651
  • Data de început

DeletedUser1651

Guest
Buna ziua
De vreo cateva zile nu ma mai pot conecta la joc cu tableta,samsung galaxy tab E.Imi apare un mesaj de eroare care ma anunta ca am o problema cu conexiunea la internet .Am facut tot ceea ce se recomanda in astfel de situatii (dezinstalare si reinstalarea jocului,marirea capacității de memorie,restartarea tabletei,curățare cache,etc),fara nici un rezultat.Toate celelalte jocuri imi functioneaza normal,tot restul ce presupune acces la internet,functioneaza perfect,doar elvenar nu merge.I sa mai intamplat cuiva asa ceva?Ce pot sa mai fac?
 

DeletedUser1651

Guest
Te rugam sa depui un tichet la suport pentru a putea verifica despre ce este vorba.
Sigur ca am facut-o deja,răspunsul a fost cel identic cu cel pe care-l recomanda jocul in cazuri de defecțiuni tehnice.Doar ca eu am facut tot ceea ce recomanda jocul si chiar mai mult inainte de a deschide tichet sau a scrie aici pe forum.Aici am scris în ideea ca poate a mai pățit cineva acelasi lucru.Eu nu mai am nici o idee ce as putea face

Si @PT19 a patit la fel.
Pai si a rezolvat cumva?
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Ai cumva o versiune mai veche de Android ? Daca da, asteapta, te rog, pana maine dimineata/dupa amiaza, pentru ca au fost unele raportari izolate cu acestea si se va introduce un mic update pentru ele.
 

DeletedUser1651

Guest
Ai cumva o versiune mai veche de Android ? Daca da, asteapta, te rog, pana maine dimineata/dupa amiaza, pentru ca au fost unele raportari izolate cu acestea si se va introduce un mic update pentru ele.
Ok,o sa astept,multumesc de ajutor.Versiunea android este 4.4.4

Mersi Elmer,sa rezolvat,acum merge.
 
Sus