• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - O scrisoare pierdută

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
În enunțul concursului scrie că oferim 3000 :diamond:, nu câte 3000 :diamond:. Acestea se vor împărți în mod egal tuturor participanților care vor oferi soluția corectă.
Trebuie refăcută scrisoarea distrusă, deci este importantă ordinea propozițiilor și a frazelor.
 

T3z3U

Chef
Si totusi nu este clar cum se imparte premiul... mai sus ai scris ca diamantele se vor imparti egal tuturor participantilor care ofera solutia corecta, iar la regulamentul concursului ai scris ca:
Câştigătorii vor fi aleși prin Random.org;
 

ViperM

Alchemist
1. Daca extragem radicalul, sunt 3000 de diamante impartite egal la 10 castigatori si ne da 300 de diamante de castigator
2. Cei 10 castigatori vor fi alesi prin random.org ( adica din 50 jucatori cu solutia corecta, sa zicem, se vor alege 10 aleator)

Eu asa am inteles, ca vor fi 10! Ca daca se impart egal tuturor participantilor care vor oferi solutia corecta cum a scris soimul de noapte mai sus, intr-adevar n-are sens sa se foloseasca random.org! Cred totusi ca se vor alege 10, ca daca vor fi 100 de participanti cu raspunsul corect atunci vor primi fiecare cate 30 :D
Sper sa nu fie mai multi ca apoi o sa taie diamantele in doua sa ajunga la toti;):D
 
Ultima editare:

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Avem nevoie de Random.org pentru a stabili clasamentul. Poate se supără cineva că a fost trecut al cincilea în lista câștigătorilor, considerând că merita să fie pe un loc mai sus. ;)
Lăsând gluma la o parte se pare că la acest concurs am fost puțin cam neatent la detalii. Mă bucur că sunteți tot mai mulți care acordă o mare atenție postărilor de pe acest Forum.
Vă mulțumesc tuturor pentru vigilență!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus