• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - La mulți ani, Elvenar!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

yulishko

Enchanter
:)) Curios mic care esti!!! :p
Oricum random-ul nu tine cont de cine a postat primul si nu are nici criterii de "care-i mai frumos" ca sa zic asa. Frumusetea e oricum subiectiva...nu toti o percepem la fel :)
 

yulishko

Enchanter
:))) Ce m-am priceput si eu, pe repede-nainte!! ;)
Mi-e total indiferent ca vede sau nu vede lumea, sectiune 1 si 3 puteau fi "la vedere" inca de la inceput, la 2 se cerea un raspuns identic, cu referire la joc. Faptul ca vad ce au facut altii, nu schimba rezultatul randomu-lui...... nu-s curioasa...si am incredere ca sunt selectate doar raspunsurile valide.
Tu ce-ai facut de vrei sa vada toata lumea? ;):p....
 

Salador

Evoker
:)) Sunt mai curios de ce au postat alti, nu de ce au de spus alti despre postarea mea, care e o poezie. Oricum acum sunt sigur ca esti si tu curioasa, macar un pic de poezia mea :p
 

yulishko

Enchanter
:)))) Nu sunt curioasa din fire, mi-e tot una ca se publica sau nu. Asta nu inseamna ca nu voi arunca un ochi peste celelalte postari daca se fac publice ;). Na, asa mai invat cate ceva pentru celelalte concursuri :p.
 

edi176

Associate
desenele din paint sunt cele mai greu de facut desene pentru ca trebuie desenat cu mausu si al meu are multe probleme a trebuit sa sterg de 1 mie de ori am stat 2 ore la sters pentru ca modul radiera e prea mica cat litera a
si desenu este destul de mare

se blocheaza uneor mai are si dilei cand sterg stau 2 secunde sa proceseze

nai idee ce inseamna sa desenezi cu un maus cu dilei si care se blokeaza in paint
 

edi176

Associate
conteaza pentru premul bonus un han al gravitatiei si 500 gemuri daca ai si rang primest de la ce rang te aflii

asta daca nu ai o singura pagina in cazul asta nui nevoie

scrie in descriere trebuie sa participi la toate si la nr 2 sa raspunzi corect daca vrei premiul bonus daca nu il poti lua pe cel de la rang se dau doua unul de la rang si unul pentru cel care a raspuns la toate cele trei doar rangul unu se alege random restul dupa ordinea postarii

la prima nu este o intrebare grea te intreaba care este decoratiunea} cladirea preferata din elvenar la aceasta au raspuns toti sunt sigur

Posturi unite.
 
Ultima editare de un moderator:

ULISE

Ascended
Vad ca nu esti incepator in Forum. De ce nu vrei sa folosesti butonul "editeaza" ca sa-ti strangi toate impresiile intr-un singur post!!??

"5. Reguli de postare

- Evitați mesajele duplicate! Aveți acces la butoanele de Editare, Citat și Citat multiplu, folosiți-le."
 

ULISE

Ascended
Felicitari tuturor participantilor cu o tusa in plus pentru castigatori.
O felicitare suplimentara se impune pentru: Salador, Yulishko, katas si Penneloppa, care au reusit cate doua premii!
 
Ultima editare:

edi176

Associate
asta este am participat macar am incercat nu ma interesa decoratiunea doar gemurile am nevie de ele dar asta este ca decoratiunea este usles la levelul meu ca eu doar cu 300 de gemuri ajungeam la cap trei pentru resurse doar aveam nevoie nu de pcuri sau pentru extinderi ma costa prea multe resurse pentru a cumpara winul la provincii ca cu unitati e inposibil felicitari
 
Ultima editare:

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
mi le-a mutat moderatorul aici

Da, ramasese dreptul de reply nealterat acolo pentru ca era activ astfel incat sa poata participantii sa revina in subiect. Am modificat intre timp pentru ca o sa mutam mai tarziu acele postari in arhiva si dorim sa ramana curat ce e legat de concurs.

Felicitari, inca o data si de la mine, castigatorilor si participantilor :) Spor la joc.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus