• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Discuții Concurs - 8 ani în Elvenar

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Vă rugăm să folosiți acest subiect pentru a discuta sau pune întrebări despre concurs.
 

basarab

Journeyman
urez succes tuturor participanților la joc și care nu și-au pierdut copilăria inocenței. La mulți ani !
 

Nighthawk

Senior Forum Mod
Echipa Elvenar
Numărul de cuvinte este orientativ, acceptăm și răspunsuri cu diferențe în plus sau în minus, doar că avem rugămintea de a nu fi foarte mari.
 

basarab

Journeyman
îmi exprim, încă o dată, admirația pentru paradigma acestui concurs, cu felicitări inițiatorilor. Părerea personală: dacă un om al speciei noastre, chiar și la o vârstă inaintată (70 - 80 de ani), uită complet de copilăria sa, se transformă în ”mașină„ Cu scuze pentru opinia personală
 

Atașamente

  • a mare răsturnat.jpg
    a mare răsturnat.jpg
    44,5 KB · Vizualizări: 31

basarab

Journeyman
sunt trist de dimineață, concursul cu tentă omagială de 8 ani a luat sfârșit : 7 premii și numai 4 concurenți? Acesta nu este concurs ! Cum echipa și-a rezervat dreptul de a și retrage premii, aș propune RETRAGEREA tuturor premiile la acest concurs, ar fi de bun simț pentru concurenți și drept. Cu scuze dacă am supărat pe cineva
 

Atașamente

  • infernul.jpg
    infernul.jpg
    35,9 KB · Vizualizări: 28

tvhy

Journeyman
sunt trist de dimineață, concursul cu tentă omagială de 8 ani a luat sfârșit : 7 premii și numai 4 concurenți? Acesta nu este concurs ! Cum echipa și-a rezervat dreptul de a și retrage premii, aș propune RETRAGEREA tuturor premiile la acest concurs, ar fi de bun simț pentru concurenți și drept. Cu scuze dacă am supărat pe cineva
cred ca asta este parerea ta draga basarab!
ce vina au concurentii care au participat ca sa se retraga toate premiile? daca doresti tu neaparat poti sa-ti refuzi premiul!
ce vina au concurentii care nu au participat sau care nu au vrut sa participe?
se tot spun nemultumiri, doleante pe acest forum( si pe celelalte straine), dar nimic
cred ca acestea sunt transmise mai departe la dezvoltatori dar se pare ca pe ei nu-i intereseaza
jocul si implicit participarea si pe forum si la concursuri este doar oglinda dezvoltatorilor :(
 

basarab

Journeyman
Da, ai dreptate, alegerea poate fi numai individuală. Nu știu dacă Echipa Elvenar va ține cont, dar public, refuz orice premiu la acest concurs, în semn de solidaritate cu cei care nu au participat la concurs, dar rămân trist fără alte comentarii

Numai de bine tuturor celor din Elvenar
 

basarab

Journeyman
totul e bine când se termină cu bine, peentru toți
 

Atașamente

  • la mulți ani.png
    la mulți ani.png
    574,8 KB · Vizualizări: 35
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus