• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Clasament pentru Fratii la turnir

ULISE

Ascended
Ar fi util de stiut care sunt Fratiile care fac Turnirul pana la capat (cele zece cufere). Ar putea fi afisate ca la Turla: 10 cufere cu aur, 9 cufere cu argint si 8 cufere cu bronz.
Daca exista asa ceva, desi eu nu am gasir, va rog sa-mi spuneti si mie si sa scuzati acesta postare.
Multa bafta!
 

Salador

Evoker
Da ar fi util, daca se face pentru Turla ar trebui sa se faca si pentru turnir. Ar trebui sa propui asta pe beta ;) ca aici nu ai nici o sansa.
Dar poti afla cate cufere face o fratie anume pe elvenstats.com
 
Ultima editare:

ULISE

Ascended
Voi incerca desi engleza mea este cam "schioapa" (noroc cu google translate).
Stiu de evenstat si de alte site-uri despre joc, unele active altele mai vechi si care au ramas nedezvoltate dar mi-ar fi placut ca si Turnirul sa fie recunoscut ca important nu numai celebra Turla!:p
 

DeletedUser2181

Guest
mai bine(retoric) ca nu avem clasament si la turnir, ar fi ve(n)detele in fata si acolo ! :)
 

ULISE

Ascended
Clasamentul ar avea o sinura utilitate si anume sa arate care Fratii fac constant cele 10 cufere!
Asta deoarece ce scrie la descrierea fratiilor nu prea se respecta.
 

pocb

New Born
Mai ales acum ca sunt mult mai multe cufere ,opinia mea e ca ar fi bine sa se implementeze un clasament al fratiilor la turnir,argumentul meu ar fi ca in opinia mea ar motiva membri fratiilor sa faca cat mai multe puncte la turnir !!!!!!!!
 
Sus