• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

Cladiri repuse in Inventar

ULISE

Ascended
Eu am o serie de cladiri culturale cumparate cu diamante. Aceste cladiri sunt de la capitole vechi si le voi elimina din oras. Este stiut ca daca incerc sa le vand nu voi primi in schimb nimic nici monezi + provizii nici diamante.
Intrebarea este: Daca le pun in inventar folosind vraja pot apoi ca sa le vand pentru a obtine fragmente de vraja? De fapt intrebarea este daca au vreo valoare in acest sens?
Multumesc!
 

Storm64

Journeyman
Eu am o serie de cladiri culturale cumparate cu diamante. Aceste cladiri sunt de la capitole vechi si le voi elimina din oras. Este stiut ca daca incerc sa le vand nu voi primi in schimb nimic nici monezi + provizii nici diamante.
Intrebarea este: Daca le pun in inventar folosind vraja pot apoi ca sa le vand pentru a obtine fragmente de vraja? De fapt intrebarea este daca au vreo valoare in acest sens?
Multumesc!
Pentru orice pui in inventar, daca vinzi, iei fragmente de vraja. Iti arata si cate fragmente de vraja primesti.
 

ULISE

Ascended
Teama mea era ca daca la cladirile culturale cumparate doar pe diamante la vanzare nu primesti absolut nimic sa nu se intample si in inventar ceva similar si anume: o pui in inventar folosind o vraja si apoi constati ca daca o descanti nu primesti nimic nici aici!

Oricum voi sacrifica o vraja si voi vedea ce se intampla.
 
Sus