• Dragă cititorule,

    Pentru a putea participa activ la discuțiile de pe forum sau crea propriile subiecte, trebuie să deții un cont în joc. Înregistrează-te aici!

ce să fie ?

  • Autor subiect DeletedUser2181
  • Data de început

DeletedUser2181

Guest
daca știe(bănuiește) cineva ce urmează
in curând.jpg
(în urmă cu cca 3 luni am văzut prima dată)
 
ma gandesc ca poate ar fi vorba de o cladire care sa ne permita diferite schimburi in anumite conditii....cam asta as banui ca urmeaza....
....insa probabil ca nu ghiceste nimeni....nu stim ce strategie are dezvoltatorul in perspectiva....oricum va fi de bine....este in interesul ambelor parti ;)
 

badrela

Enchanter
... că doar n-o fi cimitir !!! Maxim tre' să fie , maternitate !!! Bagi o oamă și clonează 5836 populație !!!
 

Elmer Fudd

Community Manager
Echipa Elvenar
Rabbit Killer
Si eu stiu :p Ma gandesc daca sa va mai las sa va bateti capul cateva zile sau sa va spun ca imaginea respectiva e de pe la lansarea jocului, de acum 5 ani si nu vine nicio cladire anume, e acolo doar sa arate faptul ca numarul de cladiri si functii nu e final si vor mai urma pe parcurs :D
 
Buna...deci o sa vina sau nu....in explicatia ta de inceput spui ca nu vine...iar in final ca o sa mai urmeze...deci un raspuns clar poti sa ne dai....te rugaaam.....macar asa un apropo mai voalat ;)
Noapte buna:)
 

ULISE

Ascended
De mult cladirile de la evenimente nu mai reprezinta nimic.
Singurele premii ce merita urmarite la evenimente sunt: Punctele de cunoastere si Trupele.
Apropo la evenimentul in curs Puncte de cunoastere vor fi doar in penultima zi.
 
Sus